Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Gdzie chronić się przed inflacją? Weź udział w bezpłatnym webinarium z ekspertem

Gdzie chronić się przed inflacją? Weź udział w bezpłatnym webinarium z ekspertem | FXMAG INWESTOR
materiał partnera
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

W momencie gdy inflacja przyspiesza, ceny na sklepowych półkach nieustannie pną się w górę, a banki centralne zaostrzają swoją politykę monetarną - warto wiedzieć jak zadbać o swoje pieniądze. Ceny surowców w ostatnich dniach korygują ale na początku czerwca wycena Commodity Research Bureau Index testowała poziomy nie widziane od blisko dekady. Tymczasem rynki akcji gwałtownie zanurkowały w reakcji na ostatnie podwyżki stóp procentowych. Gdzie zatem chronić się przed inflacją?

 

Gdzie chronić się przed inflacją? Weź udział w bezpłatnym webinarium z ekspertem - 1

Gdzie chronić się przed inflacją? Weź udział w bezpłatnym webinarium z ekspertem - 1

 

Reklama

W czerwcu inwestorzy byli świadkami największej od blisko trzydziestu lat podwyżki stóp procentowych amerykańskiej Rezerwy Federalnej, a jak wskazują analitycy - w lipcu Fed podniesie stopy o kolejne 75 pb. Jednocześnie, S&P 500 znalazło się już ponad 22% poniżej szczytów z początku roku, wchodząc tym sposobem w techniczną recesję. Pomimo silnej wyprzedaży na giełdowych parkietach, sentymenty rynkowe w Polsce i na świecie wskazują na ekstremalny strach panujący wśród inwestorów. Z kolei w mediach coraz częściej słyszy się o wysokiej inflacji, spowolnieniu gospodarczym, a nawet stagflacji - zjawisku ekonomicznym będącym połączeniem wysokich cen i stagnacji w gospodarce. Jak w takim środowisku zadbać o swoje finanse?

 

 

Gdzie chronić się przed inflacją? Weź udział w bezpłatnym webinarium

W czwartek, 23 czerwca o godzinie 19:00 analityk XTB, Michał Stajniak poprowadzi bezpłatne webinarium na temat aktualnej sytuacji rynkowej, próbując znaleźć odpowiedź na tytułowe pytanie - gdzie chronić się przed inflacją? W trakcie spotkania omówione zostaną najnowsze prognozy ekonomistów na temat poziomu inflacji czy przyszłych działań głównych banków centralnych, a także scenariusze dla rynku surowców. Prowadzący udzieli również odpowiedzi na pytania o szanse na kontynuację odbicia na najważniejszych indeksach giełdowych czy możliwość spadku cen ropy naftowej.

 

Reklama

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

 

Jeżeli nie możesz uczestniczyć w webinarium na żywo, rejestrując się otrzymasz dostęp do nagrania, które pozostanie pod tym samym linkiem!

 

Kim jest Michał Stajniak?

Preferuje analizę fundamentalną rynków surowcowych, posiłkując się również czynnikami rynkowymi oraz analizą techniczną. Analizuje szerokie spektrum rynków surowcowych, od energetycznych po rynki rolne, zahaczając również o nietypowe rynki, takie jak pozwolenia na emisję CO2, rudy żelaza oraz mleko w proszku. Jednocześnie wykorzystuje sytuację na rynkach surowcowych w analizie walut silnie uzależnionych od ich cen.

Reklama

Weź udział!

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


XTB

XTB

Jesteśmy jednym z największych na świecie brokerów Forex & CFD notowanych na giełdzie. Zapewniamy inwestorom indywidualnym natychmiastowy dostęp do rynków finansowych z całego świata. Posiadamy prawie 20 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie otworzyliśmy oddziały w ponad 13 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Chile i innych.


Tematy

jak działa inflacja obligacje indeksowane inflacją inflacja bazowa inflacja w USA inflacja w Polsce jaka jest inflacja w Polsce inflacja CPI inflacja w Turcji inflacja co to co to jest inflacja rodzaje inflacji co to inflacja inflacja co to jest inflacja definicja ile wynosi inflacja w Polsce poziom inflacji inflacja polska inflacja gus gus inflacja wenezuela inflacja polska inflacja inflacja ile wynosi inflacja w polsce wykres jak walczyć z inflacją inflacja w europie przyczyny inflacji skutki inflacji wskaźniki inflacji inflacja co to znaczy ile wynosi inflacja co to znaczy inflacja co powoduje inflacja skąd się bierze inflacja inflacja cpi co to jest inflacja usa obligacje skarbowe indeksowane inflacją inflacja niemcy jak zarobić na inflacji inflacja na świecie co kupować w czasie inflacji inflacja turcja kto traci na inflacji jakie są skutki inflacji jak uchronić się przed inflacją co to jest inflacja i jakie są jej przyczyny inflacja w polsce wykres 10 lat jak zabezpieczyć oszczędności gdy rośnie inflacja ile wynosi inflacja w polsce 2022 jaka inflacja w 2022 co to jest inflacja pieniądza co to jest inflacja w polsce inflacja producencka co to kiedy inflacja wyhamuje skąd inflacja w polsce kiedy skonczy sie inflacja jak ochronić oszczędności przed inflacją inflacja memy kiedy inflacja zacznie spadać wiemy kto stoi za inflacją programiści inflacja styczeń 2022 kiedy wiemy kto stoi za rosnącą inflacją to programiści ile wynosi inflacja 2022 jak zabezpieczyć oszczędności gdy rośnie inflacją 2021
Reklama

Czytaj dalej