Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku?

Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku? | FXMAG
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Zapraszamy na spotkania XTB Trading Club, czyli warsztaty dla wszystkich zainteresowanych tematyką inwestycyjną. W siedzibie XTB gościmy ekspertów rynku finansowego, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W wykładach może uczestniczyć każdy, kto wcześniej zarejestruje się poprzez formularz na naszej stronie.

Na najbliższym spotkaniu prezentację prowadzić będzie Sylwia Dobosz. Szkolenie odbędzie się 30 stycznia 2020 o godz. 17:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie (7 piętro). Szkolenie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale YouTube. Przychodząc na szkolenie, będziesz mieć okazję poznać innych pasjonatów rynku oraz uczestniczyć w sesji pytań i odpowiedzi, następującej po części teoretycznej.

Czego dokładnie dowiesz się ze szkolenia?

  • Trading vs overtrading – kiedy o nim mówimy?
  • Jak zapobiec overtradingowi?
  • Najczęściej spotykane przykłady overtradingu i jak je można zminimalizować w praktyce? Przykładowe ćwiczenia
  • Co to jest Trading Plan i jak nam może pomóc?Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku? - 1
    Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku? - 1

Jeśli chcesz przyjść na szkolenie stacjonarne, bądź otrzymać przypomnienie
o szkoleniach online na swoją skrzynkę mailową tuż przed transmisją, wypełnij formularz:

Reklama

 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

O prelegencie:Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku? - 2

Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku? - 2

Sylwia Dobosz

Z wykształcenia humanistka, dodatkowo skończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania zasobami ludzkimi, a także studia MBA. Na rynku kapitałowym działa ponad 20 lat, inwestując głównie w kontrakty terminowe futures oraz wykorzystując technikę inside bara. Wspiera i aktywizuje kobiety, aby zaczęły inwestować i osiągnęły niezależność finansową poprzez naukę tradingu (jako coach/mentor), prowadzi wykłady/wystąpienia także dla środowisk traderskich, czy na konferencjach (FXCuffs). Na swoim blogu mentaltrading.pl dzieli się aspektami związanymi z psychologią tradingu, a także zajmuje się mentoringiem i tutoringiem traderów. Zwolenniczka posiadania Trading Planu oraz wykonywania „100 % transakcji zgodnych z planem”.

Reklama

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


XTB

XTB

Jesteśmy jednym z największych na świecie brokerów Forex & CFD notowanych na giełdzie. Zapewniamy inwestorom indywidualnym natychmiastowy dostęp do rynków finansowych z całego świata. Posiadamy prawie 20 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie otworzyliśmy oddziały w ponad 13 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Chile i innych.


Reklama

Czytaj dalej