Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Rafał Zaorski ma problem – jego kryptowaluta traci na wartości

Notowania kryptowaluty Rafała Zaorskiego są poniżej ceny z debiutu i zmierzają w kierunku historycznego dna. A tymczasem na altcoinach widać trend wzrostowy.

Rafał Zaorski ma problem – jego kryptowaluta traci na wartości
bigshortbets
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

 

  • Co się dzieje z projektem BigShortBets?
  • Jak zachowują się notowania tokena BSB?
  • Co mówią inwestorzy o tokenie Rafała Zaorskiego?

 

Notowania tokena BigShortBets, powiązanego z Rafałem Zaorskim, zbliżają się do historycznego dna. Są poniżej ceny z debiutu. Co ważne, wartość tokena BSB systematycznie spada, pomimo trendu wzrostowego na rynku altcoinów.

 

Altcoiny drożeją, ale nie BSB token

Reklama

W 2021 roku z wielkim hukiem, znany trader Rafał Zaorski stworzył swój własny token: BigShortBets (BSB). Plany związane z tym projektem były duże, ale do dziś na razie niewiele z tego wyszło.

Obecnie jeden BSB token jest wart 0,64 USD, a dno zostało osiągnięte w styczniu 2022 roku na poziomie 0,45 USD. W pierwszym dniu notowań token chodził po 0,74 USD. Od szczytu z maja 2022 roku na poziomie 2,04 USD token stracił na wartości już 68%.

Dla porównania, w ciągu 2 lat największy altcoin – czyli ethereum – zyskało na wartości 8%, a jeden z najsłynniejszych, czyli dogecoin, urósł o 27%. Od kilku miesięcy trwa trend wzrostowy na kryptowalutach i analitycy wieszczą, że dopiero się rozpędza.

 

 

Reklama

Gdy spojrzymy na wolument obrotów na tokenie, to zazwyczaj waha się on w ujęciu dobowym między 5 a 8 tys. USD. Czyli jakiś tam handel jest, ale to nie jest oczywiście poziom zachęcający do inwestowania. Pacjent żyje, ale umiera – tak to chyba należy skwitować.

"Plany odnośnie BSB były duże, a teraz z tym tokenem zostali już chyba tylko najbardziej zatwardziali fani Rafała Zaorskiego. Wolumen na poziomie 1 000 USD pokazuje, że totalnie nikt się tym tokenem nie interesuje i nawet nie ma już osób, które chcą go sprzedawać. Jeżeli Rafał Zaorski z tym projektem czegoś nie zrobi ciekawego, jakiegoś nowego otwarcia nie wymyśli - a być może już mu się nie chce - to cena będzie leciała jeszcze mocniej" - komentuje dla FXMAG Kamil Predecki z Encyklopedii Kryptowalut. 

Przypomnijmy, że całkowita podaż tokenów BSB to niemal 100 mln, z czego obecnie w obrocie jest około 7,5 mln. Obecnie wartość rynkowa projektu BSB to około 4,8 mln USD – podaje portal CoinMarketCap.com.

 

Zobacz także: Bitcoin zabezpiecza przed inflacją, cyfrowy dolar będzie narzędziem kontroli – mówi kandydat na prezydenta USA

 

Reklama

Historia notowań BSB Token

Źródło: CoinMarketCap.com

 

Rafał Zaorski wciąż wierzy w projekt. Na swoim profilu na X, w swoim opisie, wciąż ma informację, że jest BSB-hodlerem. To oznacza, że trzyma token BSB w swoim portfelu na długi termin.

Reklama

 

 

Inwestorzy nie kryją rozczarowania tokenem Zaroskiego

Wiadomo, że przedstawiciele społeczności kryptowalutowej, którzy zainwestowali w BSB token, są bardzo rozczarowani sytuacją. Wystarczy zajrzeć na finansową część portalu X:

 

Reklama

 

Ci, którym udało się wyjść z inwestycji w token Zaorskiego w pobliżu historycznego szczytu, bardzo się cieszą:

 

 

Inwestorzy wypominają w ostatnich dniach Zaorskiemu to, że hejtował wiele polskich projektów crypto, ale to jego projekt okazał się jednym z najgorszych…

Reklama

 

 

Znamienne jest to, że Zaorski tym krytykom nic nie odpowiada. Czy to oznacza, że nie ma pomysłu na dalszy rozwój projektu BSB?

 

Zobacz również: Bitcoin zniknie a jego wartość spadnie do zera – ostrzega słynny inwestor

 


Reklama

 

Nie przegap najciekawszych artykułów! Obserwuj nas w Wiadomościach Google (GOOGLE NEWS)!  Obserwuj FXMAG>>

 


 

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Piotr Rosik

Piotr Rosik

Zastępca redaktora naczelnego portalu FXMAG. Publicysta m.in. portalu Obserwator Finansowy. Wcześniej był m.in. wicenaczelnym portalu Strefa Inwestorów (2017-2022), redaktorem naczelnym dwutygodnika „Pieniądze&Inwestycje” (2014-16), dziennikarzem w "Gazecie Giełdy Parkiet" oraz "Rzeczpospolitej" i "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Obserwuj autoraTwitter


Reklama

Czytaj dalej