Reklama
Reklama
Reklama

EC Będzin

Artykuły związane z EC Będzin

Spółka z GPW pokazała wyniki. Jej akcje drożeją o 83%

Spółka z GPW pokazała wyniki. Jej akcje drożeją o 83%

Akcje EC Będzin podrożały o 83% w ciągu ostatnich dwóch sesji. Spółka opublikowała niedawno wstępne wyniki finansowe za 2024 rok. Przekazała również swoje strategiczne plany na lata 2025-2035.

GIEŁDA
Oliwia Róża Serwa
Akcje EC Będzin znów błyszczą na GPW. Wzrosty o 50% w 2 dni, spekulacyjne szaleństwo

Akcje EC Będzin wystrzeliły

Co jest powodem?

GIEŁDA
Mateusz Myśliwiec
Notowania EC Będzin wystrzeliły! Ważna transakcja coraz bardziej realna | FXMAG INWESTOR

Notowania EC Będzin wystrzeliły! Istotna transakcja coraz bardziej realna

GIEŁDA
Piotr Rosik
Notowania EC Będzin - co dalej? Elektrociepłownia negocjuje sprzedaż pakietu akcji | FXMAG INWESTOR

Notowania EC Będzin - co dalej? Elektrociepłownia negocjuje sprzedaż pakietu akcji

GIEŁDA
Przemysław Tabor
Notowania EC Będzin zanurkowały! Potężny spadek na tle "czerwonego" dnia | FXMAG INWESTOR

Notowania EC Będzin zanurkowały! Potężny spadek na tle "czerwonego" dnia

GIEŁDA
Przemysław Tabor
Znów spadki na GPW, czy Polska giełda odbije się dopiero po wyborach? | FXMAG INWESTOR

Znów spadki na GPW, czy Polska giełda odbije się dopiero po wyborach?

GIEŁDA
Michał Bożydar Góra
Notowania EC Będzin gwałtownie rosną! Solidny zysk, a w tle głośna afera | FXMAG INWESTOR

Notowania EC Będzin gwałtownie rosną! Solidny zysk, a w tle głośna afera

GIEŁDA
Przemysław Tabor
Notowania EC Będzin znów dynamicznie rosną, kurs PCC Rokita zanurkował | FXMAG INWESTOR

Notowania EC Będzin znów dynamicznie rosną, kurs PCC Rokita zanurkował

GIEŁDA
Piotr Rosik
Spółka z GPW zachwyciła inwestorów, bo wchodzi w energetykę jądrową | FXMAG INWESTOR

Spółka z GPW zachwyciła inwestorów, bo wchodzi w energetykę jądrową

GIEŁDA
Piotr Rosik
Znana spółka z GPW zniżkowała dziś o minus 12%! Zobacz jak przebiega korekta na GPW | FXMAG INWESTOR

Znana spółka z GPW zniżkowała dziś o minus 12%! Zobacz jak przebiega korekta na GPW

GIEŁDA
Piotr Rosik
PILNE! Notowania EC Będzin znów szaleją! W trzy sesje wycena elektrowni szaleńczo urosła! | FXMAG INWESTOR

Notowania EC Będzin znów szaleją! W trzy sesje wycena elektrowni szaleńczo urosła

GIEŁDA
Piotr Rosik
Wielki zielony komin na tle spadków - akcje "słynnej" spółki z GPW rosną o ponad 70% w ciągu 2 sesji! | FXMAG INWESTOR

Wielki zielony komin na tle spadków - akcje "słynnej" spółki z GPW rosną o ponad 70% w ciągu 2 sesji!

GIEŁDA
Darek Dziduch
UWAGA! Czerwień na GPW, a bohaterem sesji producent łóżek i materacy, który ma problemy | FXMAG INWESTOR

Czerwień na GPW, a bohaterem sesji producent łóżek i materacy, który ma problemy

WALUTY
Piotr Rosik
PORANNY RAPORT Z GPW. Kolejna fatalna sesja spółki, która niedawno była gwiazdą parkietu | FXMAG INWESTOR

PORANNY RAPORT Z GPW. Kolejna fatalna sesja spółki, która niedawno była gwiazdą parkietu (-45%!)

GIEŁDA
Piotr Rosik
PORANNY RAPORT Z GPW. Euforia na akcjach spółki z branży OZE po rekomendacji | FXMAG INWESTOR

PORANNY RAPORT Z GPW. Euforia na akcjach spółki z branży OZE po rekomendacji

GIEŁDA
Piotr Rosik
PILNE! Jest raport KNF na temat EC Będzin! Jego ustalenia mogą naprawdę szokować w kontekście szalonego wzrostu wyceny spółki! | FXMAG INWESTOR

Jest raport KNF na temat EC Będzin! Jego ustalenia mogą naprawdę szokować w kontekście szalonego wzrostu wyceny spółki!

GIEŁDA
Piotr Rosik
Insider trading to rak warszawskiej giełdy. KNF zapowiada zero tolerancji - podpowiadamy czym powinien się zająć po EC Będzin | FXMAG INWESTOR

Insider trading to rak warszawskiej giełdy. KNF zmienia podejście: z zero reakcji do zero tolerancji

GIEŁDA
Darek Dziduch
Wycena tej spółki z GPW urosła o blisko 900% w miesiąc. Okazuje się że nieprzypadkowo, i może być z tego wielka afera! | FXMAG INWESTOR

Wycena tej spółki z GPW urosła o blisko 900% w miesiąc. Okazuje się że nieprzypadkowo, i może być z tego wielka afera!

GIEŁDA
Piotr Rosik
Mocny tydzień na GPW - sprawdź spółki, na które warto zwrócić uwagę w najbliższym czasie! Wyniki finansowe i atrakcyjne dywidendy (Lokum Deweloper. Bumech, Archicom, PGE, Shoper)

Mocny tydzień na GPW - sprawdź spółki, na które warto zwrócić uwagę w najbliższym czasie! Wyniki finansowe i atrakcyjne dywidendy

GIEŁDA
Darek Dziduch
Kalendarz GPW: Giełda nie śpi nawet w majówkę - spółki, na które warto zwrócić uwagę w tym tygodniu (Dino Polska, XTB, Asbis, ING Bank Śląski)

Kalendarz GPW: Giełda nie śpi nawet w majówkę - spółki, na które warto zwrócić uwagę w tym tygodniu

GIEŁDA
Darek Dziduch
Spółki, które mogą namieszać na rynku w najbliższych dniach (Captor Therapeutics, CD Projekt, PKO BP,  Vercom, Huuuge Games) | FXMAG INWESTOR

Spółki, które mogą namieszać na rynku w najbliższych dniach

GIEŁDA
Darek Dziduch