Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

eToro i DS TECHEETAH zmieniają oblicze sponsoringu, dzięki unikalnej umowie

eToro i DS TECHEETAH zmieniają oblicze sponsoringu, dzięki unikalnej umowie | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Globalna platforma inwestycyjna eToro zawarła pierwszą tego typu umowę sponsorską z obecnymi podwójnymi mistrzami Formuły E, DS TECHEETAH. eToro zainwestuje na swojej platformie 1 milion funtów dla DS TECHEETAH, a zespół zachowa wszelkie osiągnięte zyski.

Pula pieniędzy przeznaczona dla DS TECHEETAH zostanie zainwestowana w najlepszych inwestorów eToro, przy użyciu innowacyjnej funkcji CopyTrader, którą oferuje platforma. Zespół zainwestuje również w firmy i akcje, które są zgodne z jego wartościami, w ramach dwóch portfeli tematycznych dostępnych na eToro: odnawialne źródła energii i pojazdy autonomiczne. W tym ostatnim portfolio znajduje się szereg akcji z sektora samochodów elektrycznych, w tym Stellantis – właściciel DS Automobiles, producenta DS TECHEETAH. 

Tradycyjne modele sponsoringu opierają się na ustalonej opłacie, podczas gdy w tym przypadku jest ona płynna. eToro uważa więc, że po raz pierwszy w historii sponsoringu sportowego umowa została skonstruowana w taki sposób, że zespół uzależnia swoje zyski od sytuacji na giełdzie, ponieważ kwota otrzymanych pieniędzy w ramach kontraktu będzie zależała od wyników Inwestora w ramach użycia funkcji CopyTrader.

Dylan Holman, Global Sponsorship Manager w eToro, powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z DS TECHEETAH, który wierzy w nasz produkt tak samo jak my. Mamy nadzieję, że budując nasze partnerstwo w ten wyjątkowy sposób, będziemy w stanie podnieść świadomość większej liczby ludzi na całym świecie na temat potencjału zwiększenia ich dorobku poprzez inwestycje. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy współpracować z większą liczbą firm w podobny sposób".

Reklama

„Rok 2020 przyniósł błyskawiczny wzrost udziału inwestorów detalicznych na rynkach kapitałowych i uważamy, że ten trend się utrzyma. Ludzie chcą prostego dostępu do rynków. eToro to platforma inwestowania społecznościowego, na której użytkownicy mogą wykonywać transakcje, ale także patrzeć, jakie ruchy wykonują inni, jak i rozmawiać ze sobą. Jako pierwsi wprowadziliśmy inwestycje społeczne dla ogółu społeczeństwa i następnie poszliśmy o krok dalej, tworząc funkcję CopyTrader".

Funkcja CopyTrader umożliwia użytkownikom automatyczne kopiowanie tych samych transakcji, co najlepsi inwestorzy, proporcjonalnie do kwoty, jaką są w stanie i zdecydują się zainwestować. Kopiowanie inwestora na eToro nie wiąże się z żadnymi kosztami, a transakcje są przeprowadzane dokładnie w tym samym czasie i po tym samym kursie rynkowym. CopyPortfolios oferują użytkownikom dostęp do inwestowania tematycznego.

Keith Smout, Chief Commercial Officer w DS TECHEETAH, powiedział: „Zawsze chcemy być w czołówce innowacji, która jest jedną z kluczowych wartości Formuły E, jak i DS TECHEETAH. Umowa z eToro generuje ogromną synergię z nami i naszym teamem, ponieważ wielu członków zespołu DS TECHEETAH, w tym dwukrotny mistrz Formuły E Jean-Eric Vergne, korzysta z CopyTradera eToro. Widzieliśmy korzyści płynące z inwestowania na rynkach finansowych i cieszymy się z tego partnerstwa, ponieważ naszym celem jest przybliżenie naszym fanom idei inwestowania w trakcie całego sezonu."

Nawiązanie tego partnerstwa sprawia, że eToro zyskuje globalną ekspozycję, dzięki szerokiej gamie możliwości marketingowych, w tym obrandowaniu karoserii bolidów DS E-TENSE FE20, bliskiej obecności w środowisku zespołu i jego fanów, prawom do dystrybucji cyfrowej, biletom VIP i nie tylko.

 

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


eToro null

eToro

eToro zostało założone w 2007 roku w celu globalnego otwarcia rynków inwestycyjnych, aby każdy mógł handlować i inwestować w prosty oraz przejrzysty sposób. Platforma eToro umożliwia ludziom inwestowanie w wybrane przez nich aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty. Jesteśmy globalną społecznością ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników, którzy dzielą się swoimi strategiami inwestycyjnymi, ponieważ platforma daje możliwość kopiowania działań tych użytkowników, którzy odnieśli największy sukces. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze użytkownicy mogą z łatwością kupować, przechowywać i sprzedawać aktywa, monitorować swój portfel w czasie rzeczywistym oraz dokonywać transakcji w dowolnym momencie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eToro to platforma inwestycyjna obejmująca wiele aktywów. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autora możesz obserwować na LINKEDIN | FACEBOOK TWITTER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Czytaj dalej