Reklama
Kurs euro:  4.36
Kurs dolara:  4.06
Kurs funta:  5.16
Kurs franka:  4.56
Ceny w Polsce:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Pb95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1088
Kurs euro:  4.36
Kurs dolara:  4.06
Kurs funta:  5.16
Kurs franka:  4.56
Ceny w Polsce:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Pb95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1088

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Quorum Software ogłasza zoptymalizowany pod kątem chmury pakiet Planning Space nowej generacji na potrzeby zintegrowanego planowania działalności przedsiębiorstwa, finansów i rezerw

|
selectedselectedselected
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Nowy pakiet Planning Space przyspiesza planowanie na szczeblu przedsiębiorstwa, zapewniając połączone dane w służbie wyższej wydajności, większej przejrzystości i lepszego zarządzania ryzykiem

HOUSTON--(BUSINESS WIRE)--Quorum Software (Quorum), wiodący dostawca oprogramowania dla branży energetycznej o zasięgu globalnym, ogłosił dzisiaj najnowszą wersję swojego pakietu aplikacji Planning Space w ramach rozwiązania Quorum Energy Suite stanowiącego jedyną zintegrowaną platformę do planowania działalności przedsiębiorstwa, która umożliwia w szczególności stawienie czoła zawiłościom i wyzwaniom związanym z planowaniem w nowoczesnej branży energetycznej dzięki wykorzystaniu możliwości płynących z technologii chmury, aby pomagać przedsiębiorstwom energetycznym w podejmowaniu lepszych decyzji w krótszym czasie, na podstawie wiarygodnych i dokładnych danych.


– Dyscyplina kapitałowa ma dziś bezprecedensowe znaczenie dla dokonywania inwestycji kapitałowych mających wpływ na poziom emisji i umożliwiających obniżenie kosztów dostaw. W tym celu branża energetyczna wymaga zaawansowanych, solidnych narzędzi do planowania, aby w szybkim tempie rozwijać się z zachowaniem elastyczności – powiedział Tyson Greer, dyrektor ds. produktów w Quorum Software. – Wykorzystując chmurę i ujednoliconą architekturę danych, Planning Space umożliwia szybsze, wspólne podejmowanie decyzji na podstawie danych, aby lepiej dostosowywać nakłady kapitałowe, aspekty finansowe i rezerwy oraz planowanie zasobów. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą obecnie prowadzić działania w zakresie planowania z dużą pewnością i w szybszym tempie, zyskując większą dokładność i lepsze dostosowanie, aby osiągać wyższe wyniki zarówno w zakresie przychodów, jak i zysków, a przy tym realizując cele w zakresie neutralności emisyjnej.

Nowy pakiet Planning Space zapewnia istotną zmianę pod względem wydajności i skalowalności działalności dzięki zastosowaniu filozofii planowania dynamicznego, które eliminuje uciążliwe cykle planowania, umożliwiając użytkownikom maksymalne zwiększenie produktywności i skupienie się na działaniach zapewniających wartość dodaną.

Reklama

Pakiet umożliwia pełną integrację pięciu modułów usprawniających działania przedsiębiorstw w zakresie planowania z połączonymi danymi, sprzyjając wyższej wydajności, większej przejrzystości i lepszemu zarządzaniu ryzykiem. Moduły te obejmują: planowanie nakładów kapitałowych, planowanie finansowe, gospodarkę naftową i energetyczną oraz zarządzanie rezerwami i zasobami. Zdolność pakietu Planning Space do konfigurowania standardowych danych wejściowych i wyjściowych umożliwia skuteczną konsolidację i optymalizację portfela wspieraną zaktualizowaną ścieżką audytu w celu wzmocnienia zgodności z przepisami i usprawnienia zarządzania danymi.

Ponadto otwarte interfejsy API umożliwiają integrację z całym pakietem Quorum Energy Suite, a także z narzędziami dostawców zewnętrznych obsługującymi rozszerzone przepływy pracy i procesy oprócz modułów podstawowych.

Najważniejsze cechy nowego pakietu Planning Space:

  • Funkcjonalność na szczeblu konsumenckim – wykorzystując model sieciowy i gromadzone przez lata opinie klientów, nowy pakiet Planning Space zapewnia wyższy komfort obsługi.
  • Wydajność nowej generacji – platforma znacznie szybciej przetwarza dane niż jej poprzednia wersja.
  • Skalowalność – nowy pakiet Planning Space obsługuje większe, bardziej złożone zbiory danych bez uszczerbku dla wydajności pracy, w tym w przypadku równoległego użytkowania.
  • Optymalizacja pod kątem chmury – wykorzystanie technologii chmury do dostarczania bezprecedensowych wyników, zapewnienia szybszego dostępu do najnowszych innowacji produktowych i obniżenia całkowitego kosztu posiadania.
  • Sprawna integracja – udoskonalona integracja między modułami usprawnia przepływy pracy w przedsiębiorstwie. Otwarte interfejsy API umożliwiają powiązanie pakietu Planning Space z innymi produktami w ramach Quorum Energy Suite oraz narzędziami innych dostawców.

Więcej informacji na temat sposobu, w jaki rozwiązanie Quorum do planowania może pomóc przedsiębiorstwom energetycznym w zgromadzeniu wszystkich przepływów pracy przedsiębiorstwa w ramach jednej platformy, można znaleźć tutaj.

Informacje o Quorum Software

Reklama

Quorum Software jest czołowym dostawcą oprogramowania dla branży energetycznej na całym świecie, obsługującym ponad 1800 klientów reprezentujących cały łańcuch wartości branży energetycznej w 55 krajach. Rozwiązania opracowywane przez Quorum napędzają rozwój i rentowność spółek energetycznych poprzez łączenie ludzi, zadań i systemów z gotowymi danymi umożliwiającymi podejmowanie decyzji. Dwadzieścia pięć lat temu wprowadziliśmy na rynek pierwsze w branży oprogramowanie dla działów księgowości elektrowni gazowych, a obecnie nasze rozwiązania usprawniają działania biznesowe dzięki standardom danych i integracjom napędzającym rozwój tego sektora. Globalny sektor energetyczny okazuje zaufanie ekspertom i aplikacjom firmy Quorum w celu pomyślnego przeprowadzenia transformacji energetycznej przy równoczesnym budowaniu wartości dzisiaj i w przyszłości. Więcej informacji znajduje się na stronie quorumsoftware.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Media:
Lauren Force
PAN Communications
Quorum@pancomm.com

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Business Wire

Business Wire

Business Wire Official Profile


Reklama

Czytaj dalej