Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Ekipa Holding publikuje wyniki i zaskakuje inwestorów! Wzrost o 180%!

Ekipa Holding publikuje wyniki i zaskakuje inwestorów! Wzrost o 180%! | FXMAG INWESTOR
Materiały Prasowe
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Ekipa Holding opublikowała wyniki finansowe. Spółka notowana na New Connect odnotowała wzrost zysku wynoszący 180%. W planach są kolejne projekty, za które odpowiadają poszczególne spółki. 

 

  • Zysk netto Ekipa Holding wyniósł 3,09 mln zł. 
  • Ekipa Holding w swoim portfolio ma m.in. jedną z najpopularniejszych grup influencerów w kraju, Genzie.
  • Laniakea Pictures, jedna ze spółek Ekipa Holding zajmuje się obecnie m.in. produkcją filmu animowanego. 

 

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo

Reklama

 

 

 

Ekipa publikuje wyniki. Spore zaskoczenie!

Skonsolidowany zysk netto wyniósł 3,09 mln zł przy przychodach na poziomie 20,44 mln zł. Zysk netto w II kwartale wyniósł 2,28 mln zł w porównaniu do 0,81 mln zł w poprzednim kwartale, co oznacza wzrost o ponad 180%. 

Reklama

 

 

Zwiększono skalę inwestycji długoterminowych z 6,7 mln zł w I kw. do 7,67 mln zł w II kw. EBITDA wyniosła 5 040 780,97 zł. W II kwartale liczba wyświetleń wszystkich twórców z grupy EKIPA wyniosła 403 840 341.

Zobacz również: Zadłużenie w tym sektorze rośnie w rekordowym tempie! Wśród przedsiębiorców przeważa pesymizm

Reklama

 

Powołano także nową spółkę

“W maju br. EKIPA Holding S.A. powołała nową spółkę, ESSA Co Sp. z o.o., która działa w branży FMCG. Celem ESSA jest wprowadzanie nowych marek i produktów na rynek FMCG, we współpracy z podmiotami z branży influencerskiej” - przekazano w raporcie. 

 

Reklama

 

Po sukcesie lodów i donutów z logo Ekipy obecnie oferta spożywcza jest poszerzana. Ostatnio pozyskano nową ambasadorkę do reklamy wody witaminowej noRUSH. Za projekt wody odpowiada spółka ESSA.

Zobacz również: Coraz mniej inwestorów indywidualnych na GPW? Kto "przejmuje" polską giełdę?

 

Reklama

 

Ekipa inwestuje w nowe projekty 

Ekipa Holding to nie tylko marka influencerów czy produktów spożywczych. Jak poinformowano w raporcie wynikowym, trwają obecnie prace nad wysokobudżetowym filmem animowanym, za który odpowiada jedna ze spółek. 

“Największym realizowanym projektem firmy jest wysokobudżetowy serial sci-fi/fantasy. Trwają rozmowy z potencjalnym dystrybutorem (platformą streamingową) nad harmonogramem produkcji. Serial rozgrywa się w świecie zamieszkałym przez humanoidalne dinozaury które walczą między sobą przy użyciu cyberwszczepów i laserowych strzelb. W unikalnym świecie, zbudowanym na pierwotnych instynktach, opowiadamy historię młodej bohaterki, która konfrontuje się z okrucieństwem tego świata i staje naprzeciwko nadchodzącej apokalipsy“ - przekazano w raporcie. 

Plany są dużo szersze, w planach jest również utworzenie uniwersum. Oprócz serialu, który będzie miał osiem odcinków, powstaje antologia opowiadań, powieściowa saga Marcina Mortki, system RPG oraz gra planszowa.

Zobacz również: Niedawno te spółki były żyłą złota! Teraz ich notowania idą na łeb, a to może być tylko początek problemów

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji

Reklama

Czytaj dalej