Reklama
Kurs euro:  4.28
Kurs dolara:  3.96
Kurs funta:  5.03
Kurs franka:  4.33
Dane z Polski:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Bp95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1088
Kurs euro:  4.28
Kurs dolara:  3.96
Kurs funta:  5.03
Kurs franka:  4.33
Dane z Polski:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Bp95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1088

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Andersen Global nadal rozszerza swoją działalność we Francji dzięki współpracy z firmą PDGB

freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global zwiększa swoje wpływy w Europie dzięki umowie o współpracy z kancelarią prawną PDGB z siedzibą w Paryżu – czwartą firmą współpracującą we Francji, która dołączyła do Andersen Global w ostatnim roku. Współpraca z PDGB poszerza wielodyscyplinarną platformę Andersen Global w kraju o zdolności w zakresie globalnej mobilności, wyceny i kwestii prawnych.

PDGB zapewnia klientom rozwiązania w obszarach takich jak podatki międzynarodowe, podatki bezpośrednie i pośrednie, połączenia i przejęcia, inwestycje na niepublicznym rynku kapitałowym, restrukturyzacja, prawo konkurencji, własność intelektualna i ochrona danych, prawo ubezpieczeniowe, procesy sądowe, mediacje i arbitraż, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw, prawo spadkowe oraz nieruchomości. Współpartnerzy zarządzający Philippe Julien i Xavier Hugon kierują zespołem firmy obejmującym ponad 60 specjalistów, ściśle współpracującym z klientami lokalnymi i międzynarodowymi od prawie 40 lat.

– Ponosimy odpowiedzialność wobec naszych klientów za zapewnianie im najlepszych w swojej klasie, wydajnych rozwiązań, a nasza współpraca z Andersen Global daje nam dodatkowe zasoby globalne – powiedział Benoît Dambre, partner w obszarze międzynarodowych praktyk podatkowych w PDGB. – Nasza firma cieszy się wizją ścisłej współpracy z firmami członkowskimi i współpracownikami w celu dostarczania globalnych rozwiązań i lepszej obsługi naszych klientów.

– Osiągamy postępy na francuskim rynku biznesowym, a firma PDGB zapewnia nam inny wymiar dzięki dodatkowym usługom prawnym – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. – Współpraca z nią pomaga nam w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej w regionie i stanowi kamień milowy odzwierciedlający nasze zaangażowanie w świadczenie zintegrowanych, globalnych usług.

Reklama

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 14 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 400 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Business Wire

Business Wire

Business Wire Official Profile


Reklama

Czytaj dalej