Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Andersen Global debiutuje w Nepalu dzięki dodaniu do swojego portfela dwóch firm współpracujących

freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global kontynuuje budowę swojej platformy w Azji dzięki umowom o współpracy z dwiema nepalskimi firmami, kancelarią podatkową Four Symmetrons Business Consulting Pvt. Ltd. (FSBC) i kancelarią prawną Gandhi & Associates. Firmy będą ze sobą ściśle współpracować, aby dostarczać zintegrowane rozwiązania klientom w Nepalu i w całym regionie.

FSBC jest kancelarią podatkową oferującą pełny wachlarz usług, którą kieruje partner zarządzający Damodar Paudel, z siedzibą w Katmandu. Zespół firmy oferuje usługi obejmujące kwestie podatkowe, zgodność z przepisami, fuzje i przejęcia, analizę wykonalności, analizę procesów biznesowych, analizę danych i zarządzanie nimi, badania naukowe oraz finanse przedsiębiorstw.

– Nasza firma zobowiązuje się dostarczać klientom kompleksowe, dostosowane do ich potrzeb rozwiązania – powiedział Damodar. – Współpraca z Andersen Global zapewnia nam istotne zasoby międzynarodowe i wzmacnia naszą wizję osiągnięcia pozycji organizacji referencyjnej w Nepalu.

Dr Gandhi Pandit, partner zarządzający i profesor, w 1987 r. założył Gandhi & Associates, wiodącą kancelarię specjalizującą się w prawie spółek i prawie handlowym, która świadczy usługi na rzecz klientów krajowych i międzynarodowych. Usługi prawne firmy obejmują tworzenie spółek, usługi sekretarskie i w zakresie przestrzegania przepisów, inwestycje zagraniczne, fuzje i przejęcia, należytą staranność, finansowanie projektów, rynki kapitałowe, powództwa i spory, umowy, podatki, własność intelektualną oraz prawo pracy i zatrudnienia w wielu branżach, w szczególności w energetyce, górnictwie i branży turystyczno-hotelarskiej.

Reklama

– Wyrażamy zobowiązanie do świadczenia usług na rzecz naszych klientów na najwyższym poziomie – powiedział dr Gandhi. – Nepal stanowi rozwijający się rynek, a dzięki współpracy z Andersen Global będziemy posiadać zasoby, aby zapewniać najwyższej jakości rozwiązania klientom nie tylko w Nepalu, ale także w dowolnym miejscu na świecie.

Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen, dodał – FSBC oraz Gandhi & Associates wyrażają takie same wartości jak nasza organizacja i realizują wizję płynnego świadczenia najlepszych w swojej klasie usług. Nepal oferuje wyjątkowe możliwości rynkowe, a te nowe firmy zapewniają wyjątkową wiedzę ekspercką na wschodzącym rynku i gwarantują, że będziemy w stanie nadal zaspokajać coraz większe potrzeby naszych klientów w regionie.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 14 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 400 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Business Wire

Business Wire

Business Wire Official Profile


Reklama

Czytaj dalej