Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Wiadomości ze świata kryptowalut: 40 proc. wystrzał cen ApeCoina (APE)! Ethereum (ETH) spadło poniżej poziomu 3 tys.; Dogecoin (DOGE) także w dół

|
selectedselectedselected
Wiadomości ze świata kryptowalut: 40 proc. wystrzał cen ApeCoina (APE)! Ethereum (ETH) spadło poniżej poziomu 3 tys.; Dogecoin (DOGE) także w dół
Wiadomości ze świata kryptowalut: 40 proc. wystrzał cen ApeCoina! Ethereum poniżej poziomu 3 tys.; Dogecoin w dół
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Rynek kryptowalut rozpoczął trwający tydzień od spadków

Bitcoin odbił się od ważnego, długoterminowego wsparcia na poziomie 37 tys. dolarów i obecnie walczy o przebicie granicy 40 tys. dolarów. Ethereum tymczasem ponownie zawitało poniżej poziomu 3 tys. dolarów. Na kluczowym wsparciu w okolicach 100 dolarów utrzymuje się również Solana. Wzrosty z początku tygodnia wymazuje dzisiaj Dogecoin, napędzany informacjami o przejęciu Twittera przez Elona Muska. Na drugim biegunie znajduje się ApeCoin, rosnący o ponad 40 proc. w ciągu ostatnich 7 dni.

Zobacz także: Poranna odprawa: Ethereum (ETH) i Bitcoin (BTC) wyżej

 

Niemcy najbardziej przyjaznym krajem dla kryptowalut

Coincub opublikował ostatnio badanie Global Crypto Ranking for Q1 2022, z którego wynika że Niemcy są najbardziej przyjaznym krajem dla kryptowalut. Na podium uplasowały się jeszcze Singapur i Stany Zjednoczone. Według Coincub, Niemcy poczyniły znaczące kroki w kierunku akceptacji kryptowalut z perspektywy instytucjonalnej i zajmują drugie miejsce po USA pod względem liczby węzłów Bitcoin. Polska w rankingu zajęła 14 miejsce.

Zobacz także: Strach na rynkach: cena Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH) oraz ropy naftowej (WTI) mocno w dół!

Reklama

 

 

Nissan i Toyota dołączają do Metaverse

W ciągu ostatnich miesięcy lista firm wchodzących do metawersum stale się wydłuża, a właśnie dołączyło do niej dwóch nowych producentów samochodów. Jak donosi dziennik Nikkei Asia, Nissan i Toyota to najnowsze marki, które rozpoczęły działalność w metawersum. Każda z ich ma jednak inne związane z tym plany. Podczas gdy Nissan pracuje nad ustawieniami wirtualnej rzeczywistości dla swoich klientów, Toyota koncentruje się bardziej na wdrożeniu przestrzeni roboczej w metawersum dla swoich pracowników.

Zobacz także: Bitcoin spada o 15%, a Ethereum traci 14%, podczas gdy Pac-Man Frog wchodzi na pierwszy plan

Reklama

 

Komentarz opracował Lukas Enzersdorfer-Konrad, CPO Bitpanda

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Bitpanda

Bitpanda

Bitpanda została założona w 2014 roku w Wiedniu. Stworzyliśmy ją, aby umożliwić inwestowanie każdemu. Od początku naszym celem było przedefiniowanie znaczenia słowa „inwestowanie” poprzez tworzenie łatwych w użyciu produktów finansowych, które dostępne będą dla każdego.

Autora możesz obserwować na LINKEDIN | FACEBOOK TWITTER


Reklama

Czytaj dalej