Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Pozbądź się krypto pyłu: czyli jak zacząć zarabiać, wymieniając niskie salda na EXM?

|
selectedselectedselected
Pozbądź się krypto pyłu: czyli jak zacząć zarabiać, wymieniając niskie salda na EXM? | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Niedawno EXMO udostępniło funkcję konwersji kryptowalutowego pyłu, która umożliwia łatwą wymianę niewielkich sald w portfelu na EXMO Coin (EXM).

Dowiedz się jak jej używać i zacząć zyskiwać.

Czy wiesz, że po każdej transakcji, bez względu na to, czy kupujesz, sprzedajesz czy wysyłasz aktywa, w Twoim portfelu wciąż pozostaje niewielka ilość krypto? Jest tak mała, że nie wystarcza nawet do opłat transakcyjnych lub wypłaty. Z tego powodu nazywa się to krypto pyłem lub kurzem.

Dlaczego wymiana krypto pyłu jest przydatna?

Według naszych danych ponad 150 000 traderów EXMO ma na swoich kontach salda mniejsze niż limity zleceń. By dało się je wykorzystać, stworzyliśmy funkcję, która sumuje pozostałe zasoby w Twoim portfelu i wymienia je na monety EXMO. Bo jaki jest sens utrzymywania bezużytecznych monet, jeśli nadal możesz z nich czerpać zyski?

Jak wymienić małe salda na EXM?

Reklama

Oprócz krypto możesz także zamienić drobne fiat na monety EXMO. To kolejna korzyść, którą daje nasze narzędzie. Możesz wymienić dowolne aktywa znajdujące się na Twoim saldzie, które są notowane na EXMO, a ich wartość nie przekracza 5 USD. Wystarczy, że wykonasz cztery następujące kroki:

  1. Przejdź do sekcji “Portfel” w internetowej wersji platformy EXMO.
  2. Kliknij “Konwersja małych sald na EXM”.
  3. Wybierz jeden lub kilka walut do wymiany, zaznacz pole obok każdej z nich.
  4. Kliknij “Przekonwertuj na EXM”.

Pozbądź się krypto pyłu: czyli jak zacząć zarabiać, wymieniając niskie salda na EXM? - 1

Pozbądź się krypto pyłu: czyli jak zacząć zarabiać, wymieniając niskie salda na EXM? - 1

Tyle wystarczy! Pył zostanie pomyślnie przekształcony w EXM. Tokeny zostaną natychmiast dodane do Twojego konta. Pamiętaj, że wymianę możesz przeprowadzić raz na 12 godzin.

Do czego wykorzystać EXM?

Wymionione EXMO Coins mogą być używane jak zwykłe krypto. Możesz z nich zrobić użytek na kilka sposobów:

  • Wymień EXMO Coin na inne aktywa. Możesz sprzedawać EXM i otrzymywać BTC, ETH, USDT lub USD.
  • Spraw, aby Twoje transakcje były wydajniejsze. Kup pakiety EXMO Premium, aby otrzymać do 100% zniżki na opłaty transakcyjne. Do uzyskania zniżek, wystarczy wydać równowartość 1 USD w EXM.
  • Zamiast trzymać, stakuj. Tak, możesz trzymać swoje tokeny w portfelu i czekać, aż ich kurs wzrośnie, ale czy nie lepiej je postawić i otrzymywać regularne zarobki? Stakuj EXMO Coin i zmaksymalizuj swoje dochody dzięki naszym specjalnym pakietom stakowania.
  • Kup karty podarunkowe EXMO. Podaruj swoim przyjaciołom i bliskim przydatne prezenty krypto. Wygeneruj EXMO Gift Card w kilku prostych krokach i wyślij ją, do kogo chcesz.

Pozbądź się reszty, której nie możesz wydać. Wyczyść swój portfel z pyłu już dziś!

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


EXMO.com null

EXMO.com

EXMO to globalna giełda kryptowalut, która została założona w 2014 roku. Platforma zapewnia szerokie możliwości handlu i przechowywania kryptowalut dla ponad 2 milionów handlowców z całego świata. Giełda regularnie rozbudowuje swoją funkcjonalność, uzupełnia listę aktywów przeznaczonych do handlu oraz zaznajamia swoich użytkowników z aktywami cyfrowymi. Główną misją zespołu EXMO jest udostępnienie rynku kryptowalut dla dla szerokiej publiczności.


Reklama

Czytaj dalej