Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

ZCG ogłasza partnerstwo ze Scuderia Ferrari na sezon 2023 Formuły 1

freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

NOWY JORK--(BUSINESS WIRE)--Firma Z Capital Group, L.L.C. („ZCG”) ogłosiła dziś, że podpisała umowę partnerską z zespołem Scuderia Ferrari na sezon 2023. Logo ZCG pojawi się na kombinezonach SF-23 począwszy od Grand Prix Bahrajnu - pierwszej rundy Mistrzostw Świata 2023 Formuły 1.– Firma ZCG podziela konsekwentne zaangażowanie Scuderii Ferrari w innowacje i doskonałość – powiedział James Zenni, założyciel, prezes i dyrektor generalny ZCG. – Mamy wyjątkową możliwość współpracować z jedną z najbardziej kultowych marek sportowych oraz nawiązywać kontakt z milionami fanów i entuzjastów Formuły 1 na całym świecie. Ferrari to czołowy gracz w całej długiej i bogatej historii Formuły 1. Jesteśmy ogromnie podekscytowani, że w sezonie 2023 będziemy wspierać ten zespół w dążeniu do zdobycia rekordowego 17. mistrzostwa.

– Jako zespół działający na najwyższym poziomie na świecie sportów motorowych, zawsze szukamy partnerów, z którymi łączy nas globalna perspektywa globalna oraz zaangażowanie w osiąganie niezrównanych wyników – powiedział Lorenzo Giorgetti, dyrektor generalny ds. przychodów z wyścigów w Scuderia Ferrari. – Cieszymy się, że firma ZCG została partnerem naszego zespołu i z entuzjazmem czekamy na rozwój współpracy w nadchodzącym roku.

Formuła 1, będąca jednym z najbardziej ekscytujących i prestiżowych cykli w sporcie motorowym na świecie, doświadczyła w ostatnich latach gwałtownego wzrostu popularności. W samych Stanach Zjednoczonych każdy z 22 wyścigów Grand Prix w sezonie 2022 przyciągnął średnio około 300 000 więcej widzów niż w poprzednim sezonie. Formuła 1 stale zyskuje popularność na całym świecie, zaś partnerstwo to powiąże firmę ZCG z marką zaliczaną do największych legend sportu.

Reklama

Rok 2023 będzie drugim rokiem, w którym firma ZCG wspiera rozwój Formuły 1 jako partner zespołu, i pierwszym rokiem współpracy ze Scuderia Ferrari.

Informacje o ZCG

Firma ZCG jest liderem w branży zarządzania aktywami na rynkach prywatnych, usług doradztwa dla przedsiębiorstw, rozwoju technologii i zapewniania rozwiązań.

W okresie prawie 30 lat dyrektorzy ZCG dokonali inwestycji o wartości około 30 mld USD oraz zapewnili firmie wiodącą pozycję w obszarze private equity i kredytów.

ZCG zarządza aktywami o wartości około 6,5 mld USD, a inwestorzy firmy zaliczają się do największych i najbardziej wyspecjalizowanych globalnych inwestorów instytucjonalnych. Są to m.in. fundusze emerytalne, fundacje, państwowe fundusze majątkowe, banki centralne i zakłady ubezpieczeń.

Reklama

ZCG posiada globalny zespół złożony z prawie 400 specjalistów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zcg.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Kontakt z mediami
Tim Ragones / Kate Thompson / Erik Carlson
Joele Frank, Wilkinson Brimmer Katcher
212-355-4449

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Business Wire

Business Wire

Business Wire Official Profile


Reklama

Czytaj dalej