Reklama
Kurs euro:  4.34
Kurs dolara:  4.04
Kurs funta:  5.15
Kurs franka:  4.57
Ceny w Polsce:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Pb95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1100
Kurs euro:  4.34
Kurs dolara:  4.04
Kurs funta:  5.15
Kurs franka:  4.57
Ceny w Polsce:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Pb95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1100

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Walton Global uruchamia globalny program imigracyjny EB-5

|
selectedselectedselected
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Oferowanie wnioskodawcom z całego świata możliwości dokonania inwestycji w nieruchomości w ramach projektów deweloperskich w USA

SCOTTSDALE, Arizona--(BUSINESS WIRE)--Walton Global, firma zajmująca się inwestycjami w nieruchomości i zarządzaniem gruntami, z radością informuje o uruchomieniu linii biznesowej w zakresie imigracji pracowniczej (EB-5), która oferuje wnioskodawcom z całego świata możliwość inwestowania w projekty deweloperskie w USA zarządzane przez Walton. Program ten zapewnia wnioskodawcom w ramach programu EB-5 wyjątkową w branży możliwość uzyskania zwrotu z inwestycji, jednocześnie umożliwiając im uzyskanie karty stałego rezydenta i amerykańskiego obywatelstwa.


– Cieszymy się z perspektywy wspierania rozwoju gospodarczego i tworzenia nowych miejsc pracy w USA dzięki rozwijaniu wysokiej jakości przedsiębiorstw, które wytrzymają próbę czasu – powiedział Bill Doherty, dyrektor generalny Walton Global. – Nasza strategia polega na wspieraniu rozwoju w kluczowych społecznościach w całym kraju, przyjmowanego z zadowoleniem przez mieszkańców i promującego turystykę. Jesteśmy zaangażowani w naszą działalność i jesteśmy gotowi, by świadczyć wyjątkowe, oparte na wiedzy usługi coraz większej liczbie naszych klientów i inwestorów z całego świata w przestrzeni EB-5”.

W ramach jedynego programu EB-5 popartego dotychczas przez Radę Szariatu firma Walton Global podejmuje dodatkowe działania, aby zapewnić inwestorom prawdziwą wartość. Oprócz 11 biur globalnych Walton zapewni dodatkowe, zlokalizowane wsparcie w krajach takich jak Brazylia i Tajwan.

Reklama

– Jest to ekscytujący kamień milowy dla Walton. Wraz z rozwojem naszej działalności na całym świecie nasi inwestorzy i klienci zaczęli zwracać się do nas z pytaniem, czy możemy pomóc im w wyemigrowaniu do USA, i cieszę się, że obecnie możemy świadczyć im tę usługę – powiedział Matt Keister, wiceprezes wykonawczy w Walton Global. – Stworzyliśmy zespół najlepszych w swojej klasie ekspertów w swojej dziedzinie, rozumiejących niuanse programu EB-5. Aktywnie współpracujemy z agencjami i grupami imigracyjnymi z całego świata, aby rozszerzyć zakres naszych usług i zaspokoić rosnący popyt na legalną imigrację do USA”.

Walton Global przyjmuje obecnie wnioski dotyczące inwestowania w nieruchomości w ramach programu EB-5. Więcej informacji można znaleźć na stronie walton.com.

Informacje o Walton Global

Walton Global to prywatna, wiodąca firma zajmująca się zarządzaniem gruntami i globalnymi inwestycjami w nieruchomości, która koncentruje się na badaniach naukowych, nabywaniu, administracji, planowaniu i rozwoju w obszarze gruntów. Posiadająca ponad 44-letnie doświadczenie firma Walton może poszczycić się administrowaniem projektami dotyczącymi inwestycji w grunty w najszybciej rozwijających się obszarach metropolitalnych w Ameryce Północnej. Firma zarządza i administruje aktywami o wartości 3,4 mld USD w imieniu swoich globalnych inwestorów, klientów będących wykonawcami i deweloperami oraz partnerów biznesowych z branży. Walton posiada ponad 93 tys. akrów gruntów, których jest właścicielem, zarządcą i administratorem w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oraz prowadzi linie biznesowe obejmujące oparte na strategii wyjścia predeweloperskie inwestycje w grunty, finansowanie gruntów dla wykonawców i budownictwo na wynajem. Więcej informacji można znaleźć na stronie walton.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts
Reklama

KONTAKT Z MEDIAMI:
Allison+Partners
waltonglobal@allisonpr.com

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Business Wire

Business Wire

Business Wire Official Profile


Reklama

Czytaj dalej