Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Akcje Kenvue debiutują na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

SKILLMAN, New Jersey--(BUSINESS WIRE)--Akcje spółki Kenvue Inc. (NYSE: KVUE) („Kenvue”), największego na świecie wyspecjalizowanego producenta powszechnie dostępnych preparatów do ochrony zdrowia pod względem przychodów, zostaną dzisiaj wprowadzone do obrotu na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod nazwą „KVUE” w związku z pierwszą ofertą publiczną akcji. Dyrektor generalny i dyrektor spółki, Thibaut Mongon, oraz członkowie zespołu menedżerów Kenvue uroczyście zainaugurują notowania na nowojorskiej giełdzie uderzeniem w dzwon.– Wspieranie klientów w poznawaniu potęgi codziennej pielęgnacji leży u podstaw naszej istoty i naszych działań – powiedział Thibaut Mongon, dyrektor generalny Kenvue. – Jako światowy lider na pograniczu segmentów ochrony zdrowia i towarów konsumpcyjnych, dostarczamy starannie wyselekcjonowane portfolio opartych na dowodach naukowych, kultowych marek, które od pokoleń cieszą się zaufaniem konsumentów i są polecane przez pracowników służby zdrowia. Jesteśmy gotowi zaoferować światu nową wizję opieki.

Niniejsza informacja prasowa nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do złożenia oferty kupna papierów wartościowych, o których mowa w jej treści. Ich sprzedaż nie będzie prowadzona w żadnym stanie lub jurysdykcji, w których prawo obowiązujące w tym zakresie uznawałoby takie oferty, zaproszenia lub sprzedaż za nielegalne.

Informacje o Kenvue

Reklama

Kenvue to największy na świecie wyspecjalizowany producent powszechnie dostępnych preparatów do ochrony zdrowia pod względem przychodów. Wykorzystując ponad stuletnie dziedzictwo i bazując na badaniach naukowych, nasze kultowe marki, takie jak AVEENO®, BAND-AID® markowe opatrunki samoprzylepne, JOHNSON’S®, LISTERINE®, NEUTROGENA®, TYLENOL® i ZYRTEC®, są polecane przez pracowników służby zdrowia i cieszą się zaufaniem konsumentów, którzy wykorzystują produkty firmy do poprawy jakości codziennego życia. Członków zespołu firmy łączy wspólne nastawienie, które na pierwszy miejscu stawia rozwiązania cyfrowe, a także podejście do innowacji w oparciu o głęboką analizę człowieka i codzienny wysiłek w celu podbijania serc konsumentów, aby na dobre zagościć w ich domach. W Kenvue wierzymy, że codzienna pielęgnacja nie tylko zapewnia dobry stan zdrowia, ale również stanowi dopełnienie ludzkiego życia.

Ostrzeżenia dotyczące wypowiedzi prognozujących

Niniejsza informacja prasowa zawiera „wypowiedzi prognozujące” zgodnie z definicją zawartą w Ustawie o reformie przepisów procesowych dotyczących prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. (Private Securities Litigation Reform Act of 1995). Na prezentowanych wypowiedziach prognozujących nie należy polegać. Wypowiedzi te są oparte na obecnych oczekiwaniach względem przyszłych wydarzeń. Jeżeli zasadnicze założenia okażą się nieprecyzyjne lub wystąpią znane lub nieznane ryzyka bądź niepewne okoliczności, faktyczne rezultaty mogą istotnie różnić się od oczekiwań i prognoz Kenvue. Do ryzyk i niepewnych okoliczności należą między innymi: spełnienie zwyczajowo przyjętych warunków zamykających dla pierwszej oferty publicznej, ryzyko związane z rynkiem kapitałowym oraz wpływ ogólnych warunków gospodarczych lub branżowych. Aby uzyskać dalszą listę i opis możliwych rodzajów ryzyka, niepewnych okoliczności i innych czynników mających wpływ na działalność Kenvue, należy zapoznać się z dokumentacją złożoną przed Komisją Papierów Wartościowych i Giełd. Wszelkie wypowiedzi prognozujące zawarte w niniejszej informacji prasowej są aktualne wyłącznie w dniu jej publikacji. Kenvue nie zamierza aktualizować żadnych wypowiedzi prognozujących w wyniku uzyskania nowych informacji lub wystąpienia przyszłych wydarzeń bądź zmian.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Relacje z inwestorami:
Tina Romani
Kenvue_IR@kenvue.com

Reklama

Kontakty z mediami:
Melissa Witt
media@kenvue.com

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Business Wire

Business Wire

Business Wire Official Profile


Reklama

Czytaj dalej