Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Już nie taka czarna magia. Inwestowanie w kryptowaluty stało się powszechne

|
selectedselectedselected
Już nie taka czarna magia. Inwestowanie w kryptowaluty stało się powszechne  | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Czasy, gdy kryptowaluty były niejako instrumentem elitarnym minęły. Dziś coinami interesuje się coraz więcej osób, nie tylko wprawionych inwestorów. Użytkownicy poszukują wskazówek, jak zacząć i przede wszystkim – jak zyskać.

Pobierz e-book!

Popularność kryptowalut sprawiła, że obecnie istnieje ich kilka tysięcy, z czego kilkadziesiąt jest stale obserwowanych przez inwestorów. Wszystkie projekty mają nieco inną charakterystykę, choć duża część opiera się na tej samej technologii. Na świeczniku są już nie tylko znany wszystkim Bitcoin czy Ethereum, ale również nowe tokeny jak: Binance Coin, Cardano, Polkadot, Stellar, Tezos czy Uniswap.

Do handlu kryptowalutami niewymagany jest już specjalistyczny sprzęt, inwestować można z poziomu telefonu, na przykład stawiając na kontrakty CFD. Dom Maklerski TMS Brokers niedawno poszerzył swoją ofertę o nowe coiny, w tym – oprócz wspomnianych powyżej – Chainlink, Dogecoin, EOS. Ponieważ handel na tych instrumentach wzbudza zainteresowanie również w weekendy, analitycy postanowili pochylić się nad tematem świata kryptowalut w najnowszym e-booku.

 

Publikację można bezpłatnie pobrać tutaj

Reklama

 

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


TMS Brokers null

TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Autora możesz obserwować na LINKEDIN | FACEBOOK TWITTER


Reklama

Czytaj dalej