Reklama
WIG80 855,38-0,50%
WIG202 377,24-0,88%
EUR / PLN4,32+0,02%
USD / PLN3,98+0,07%
CHF / PLN4,50-0,02%
GBP / PLN5,05-0,08%
EUR / USD1,09-0,06%
DAX17 674,92-0,23%
FT-SE7 614,17-0,34%
CAC 407 946,56-0,12%
DJI38 989,83-0,25%
S&P 5005 130,95-0,12%
ROPA BRENT82,37-0,51%
ROPA WTI78,23-0,67%
ZŁOTO2 120,77+0,31%
SREBRO23,94+0,17%

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Bitget, giełda kryptowalut oferująca optymalne bezpieczeństwo swoim użytkownikom

Bitget | 17:56 04 grudzień 2023

Bitget, giełda kryptowalut oferująca optymalne bezpieczeństwo swoim użytkownikom | FXMAG INWESTOR
pexels.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin

W świetle ostatnich wydarzeń w branży kryptowalut, Bitget, jedna z wiodących giełd kryptowalut, potwierdza swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo i przejrzystość.

 

Dzięki solidnemu doświadczeniu w spełnianiu najwyższych standardów, Bitget wyróżnia się jako wiodąca platforma pod względem niezawodności w rozwijającej się przestrzeni kryptowalut. Od momentu uruchomienia w 2018 r. Bitget priorytetowo traktuje wdrażanie najwyższych środków bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę aktywów swoich użytkowników.

Miesięczny raport Bitget Proof of Reserves (PoR) zawiera szczegółowy przegląd kondycji finansowej platformy, z niezwykłym całkowitym wskaźnikiem rezerw wynoszącym 200%. Z taką liczbą znacznie przekraczającą standard branżowy wynoszący 100%, Bitget wzmacnia zaufanie, jakim użytkownicy darzą platformę. Ponadto rezerwy są utrzymywane w wiodących aktywach cyfrowych, takich jak BTC, ETH i USDT, zapewniając silną i zdywersyfikowaną ochronę środków użytkowników przed wahaniami rynkowymi i zmiennością.

Reklama

Oprócz wyżej wymienionych rezerw, fundusz ochronny Bitget o wartości 300 milionów dolarów, zabezpieczony przez 6500 BTC i 160 milionów dolarów w stablecoinach, działa jako solidna tarcza przed potencjalnymi stratami aktywów przez użytkowników. Na dynamicznym i niestabilnym rynku, takim jak rynek kryptowalut, posiadanie siatki bezpieczeństwa finansowego tej wielkości jest nieocenionym atutem. Odzwierciedla to nie tylko zaangażowanie Bitget w dobro użytkowników, ale także świadczy o proaktywnym podejściu platformy do zapewnienia bezpiecznego środowiska handlowego.

Kolejnym filarem strategii bezpieczeństwa Bitget jest wdrożenie technologii zimnego portfela. Strategia ta polega na przechowywaniu większości aktywów cyfrowych offline w bezpiecznych portfelach wielokrotnego podpisu. W ten sposób Bitget znacząco minimalizuje narażenie aktywów na zagrożenia online. Środki te, zatwierdzone przez wiodące firmy zajmujące się bezpieczeństwem, pokazują przewidywanie przez Bitget ewoluujących cybernetycznych zagrożeń, a także nasze nieustanne zaangażowanie w ochronę aktywów użytkowników przed potencjalnymi naruszeniami bezpieczeństwa.

Ponadto, w celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed kradzieżą i oszustwami, Bitget wymaga teraz KYC od wszystkich swoich użytkowników. KYC, czyli „poznaj swojego klienta”, to proces weryfikacji tożsamości użytkownika, który oferuje wiele korzyści. Po pierwsze, zweryfikowani użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich produktów i usług platformy oraz korzystać z wyższych limitów wypłat. Co ważniejsze, KYC zapewnia lepszą ochronę przed kradzieżą i oszustwami. Zweryfikowani użytkownicy mogą łatwiej odzyskać dostęp do swojego konta, ponieważ platforma jest w stanie zweryfikować prawowitych właścicieli za pomocą dostarczonych informacji o tożsamości.

 

Informacje o Bitget

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalut i firmą web3. Obsługuje ponad 20 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga użytkownikom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym. Wcześniej znany jako BitKeep, Bitget Wallet to światowej klasy wielołańcuchowy portfel kryptowalutowy, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, NFT Marketplace, przeglądarkę DApp i wiele innych. Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Reklama

 

 

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Bitget

Bitget

Firma Bitget, założona w 2018 roku, jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalut, której kluczowymi cechami są handel kontraktami futures i usługi copy trading. Obsługując ponad 8 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach, giełda stara się pomagać użytkownikom w inteligentnym handlu poprzez zapewnienie bezpiecznego, kompleksowego rozwiązania handlowego. Inspiruje również osoby do przyjęcia kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, takimi jak legendarny argentyński piłkarz Lionel Messi, czołowa włoska drużyna piłkarska Juventus oraz oficjalny organizator imprez e-sportowych PGL. Według Coingecko, Bitget jest obecnie platformą w top 5 handlu kontraktami futures i top 10 w handlu spot.


Tematy

Reklama

Czytaj dalej