Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

zapis na akcje pepco

Zarówno spółka Dino, jak i Pepco są podmiotami notowanymi na warszawskiej giełdzie, obie z nich wchodzą w skład indeksu WIG20 i zaklasyfikowane zostały do sektora artykułów codziennego użytku. Przyglądniemy się dziś wyżej wymienionym: sprawdzimy historię spółek, najważniejsze informacje, podstawowe dane oraz dzisiejszej i archiwalne notowania. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z treścią materiału. 

 

Spółka Dino: działalność, opis spółki, notowania, kurs akcji i podsumowanie dzisiejszej sesji

Dino jest to jednak z polskich spółek, prowadząca działalność opartą na prowadzeniu sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Podmiot działa na rynku od roku 1999, siedziba mieści się w Krotoszynie. Od kwietnia 2017 roku Dino jest spółką notowaną na GPW w Warszawie na rynku podstawowym, w systemie notowań ciągłych, wchodzi także w skład indeksu WIG20. Sieć sklepów została założona przez Tomasza Biernackiego, który jest posiadaczem większościowego pakietu akcji spółki. Kurs otwarcia, zamknięcia, TKO i inne dane o spółce Dino

Poniżej zamieszczona została tabelka, w której możesz odszukać takie dane jak: kurs otwarcia, TKO, kurs zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę oraz zmianę procentową kursu na przestrzeni dnia dzisiejszego.

Reklama

 

Nazwa spółki

Spółka Dino

Kurs otwarcia

296

Teoretyczny kurs otwarcia

297.4

Kurs zamknięcia

297.1

Najwyższy kurs

300.3

Najniższy kurs

291.8

Zmiana procentowa

-0.66867

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.

 

 

Pepco: opis, działalność, akcje, notowania

Reklama

 

Pepco Group to europejska sieć sklepów, zawierająca w ofercie odzież oraz inne produkty użytku codziennego. Firma została utworzona w roku 1999, jako oddział Brown&Jackson. Spółka jest notowana na giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od roku 2021, jest również częścią indeksu WIG20. 

 

Akcje, notowania Pepco

 

Poniższa tabelka prezentuje dzisiejsze kursy i notowania spółki Pepco S.A..

 

Nazwa spółki

Spółka Pepco

Kurs otwarcia

38.7

Teoretyczny kurs otwarcia

39

Kurs zamknięcia

39

Najwyższy kurs

39.62

Najniższy kurs

38.7

Zmiana procentowa

0.87946

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.

Czytaj więcej