Reklama
WIG83 265,56+0,97%
WIG202 476,82+1,21%
EUR / PLN4,31-0,21%
USD / PLN3,98-0,18%
CHF / PLN4,52-0,22%
GBP / PLN5,04-0,26%
EUR / USD1,08-0,02%
ROPA BRENT80,46-1,54%
ROPA WTI76,12-0,59%
ZŁOTO2 032,79-0,13%
SREBRO22,84-0,48%

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

sibamemu

Rynek krypto w 2023 r. miał swoje mocniejsze i słabsze chwile. Mimo że nastroje na rynku stały się bardziej optymistyczne niż podczas mrocznych czasów w roku 2022, od kilku miesięcy rynek pozostaje względnie na tym samym poziomie. Ale nadzieja nigdy nie opuszcza serc krypto inwestorów. Pomimo najgorszych krypto zim i bessy, zawsze można się spodziewać kolejnej złotej krypto hossy.

Jeden z najlepszych projektów krypto 2023 roku jest gotowy, aby czerpać korzyści z kolejnej wielkiej krypto hossy — a jego presale zebrała już 2,9m USD w zaledwie 11 tygodni. Shiba Memu (SHMU) to nie tylko kolejna popularna moneta memowa. Zyskuje on prawdziwą dynamikę wśród wczesnoetapowych inwestorów rozwoju dzięki innowacyjnemu połączeniu sztucznej inteligencji i uroku monety memowej.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego posiadacze SHMU są optymistycznie nastawieni do perspektyw Shiba Memu przed kolejną hossą na rynku krypto.

 

Reklama

  


Artykuł sponsorowany - bez ingerencji w treść ze strony redakcji. Artykuł został stworzony przez Shiba Limited

Informacje dot. prognoz i analiz są wyrazami poglądów autora i nie stanowią rekomendacji.


 

Co to jest Shiba Memu?

Monety memowe, takie jak Dogecoin i Shiba Inu, przyniosły historyczne, zmieniające życie zyski dla pierwszych użytkowników, którzy doskonale wyczuli odpowiedni moment. Doprowadziło to do bezprecedensowego wzrostu popularności monet memowych, a nisza ta wzrosła z kapitalizacji rynkowej wynoszącej 0 dolarów w 2020 r. do prawie 15 miliardów dolarów w chwili pisania tego tekstu.

Reklama

Jednak pomimo niezwykłego wzrostu wiele monet memowych spotkało się z krytyką ze względu na nadmierne poleganie na marketingu napędzanym szumem, który ma bardzo mało treści (jeśli w ogóle). Przykład: Pepe Coin był jednym z największych graczy wśród monet memowych w 2023 r., osiągając kapitalizację rynkową na poziomie 1 miliarda dolarów od kwietnia do maja, nawet bez żadnej namacalnej użyteczności. Jednak Pepe Coin stracił na wartości, spadając o 81% w ciągu kilku miesięcy, a posiadacze tokenów PEPE nie mają zbyt dużych perspektyw na wykup.

Tu właśnie Shiba Memu (SHMU) odróżnia się od śmieciowych monet memowych, dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu sztucznej inteligencji, aby podtrzymać entuzjazm, który jest niezbędny, by tego rodzaju kryptowaluty utrzymywały swoją wartość. Shiba Memu wykorzystuje sztuczną inteligencję i przetwarzanie języka naturalnego (NLP), aby niezależnie prowadzić swoją strategię marketingową. Jego algorytmy dostosowują produkcję treści oraz strategię zaangażowania na mediach społecznościowych w zależności od panującego nastroju na rynku.

Jest to nigdy wcześniej nie widziane narzędzie w przestrzeni monet memowych – i dlatego właśnie wielu obserwatorów krypto uważa Shiba Memu za jedną z najlepszych krypto presales do złapania w 2023 roku.

Podekscytowanie wokół Shiba Memu przełożyło się na ogromny sukces, ponieważ presale tokenów SHMU zebrała 2,9m USD w ciągu 11 tygodni. Presale ICO Shiba Memu została przedłużona o kolejne 60 dni, aby nowi inwestorzy mogli skorzystać z progresywnych codziennych wzrostów cen jego tokena o 0,000225 USD – i potencjalnie podwoić swoje zyski zanim zostanie on wprowadzony na rynek i notowany na giełdach. Może to być obecnie najlepsza krypto presale.

Jak działa Shiba Memu?

Shiba Memu korzysta z zaawansowanych algorytmów AI i NLP wykorzystujących analizę nastrojów i uczenie maszynowe do samodzielnego kierowania swoimi strategiami marketingowymi i PR.

Reklama

Protokół ten gromadzi dane poprzez analizę nastrojów na platformach internetowych i mediach społecznościowych, aby zobaczyć, co ludzie o nim mówią. Następnie Shiba Memu wykorzystuje sztuczną inteligencję do samodzielnego tworzenia i rozpowszechniania spersonalizowanych treści w różnych branżach online, angażując odbiorców i inteligentnie propagując swoją narrację. Treści te mogą znajdować się w postach na forach, wpisach na blogach, w mediach społecznościowych lub reklamach mających na celu osiągnięcie celów Shiba Memu.

Następnie analiza nastrojów ocenia uczucia inwestorów dotyczące monety, analizując, czy ludzie mają do niej pozytywne, czy raczej negatywne odczucia. Na podstawie tej analizy analityka predykcyjna stale bada ogromne zbiory danych i trendy rynkowe, aby zrozumieć prawdopodobny kierunek rynku.

Shiba Memu: Jak wysoko może wzrosnąć cena SHMU w 2025 roku?

Shiba Memu nie tylko przyciąga inwestorów swoją psią słodyczą – przyciąga ich codziennymi wzrostami cen w swojej fazie ICO. Jego token SHMU został wypuszczony na rynek po cenie 0,011125 USD.

Do czasu zakończenia przedłużonej presale tuż przed notowaniem na BitMart, wartość tokena wzrośnie do 0,0379 USD, co zapewni inwestorom wczesnoetapowym aż do 240% zysków, a osobom uczestniczącym w przedłużeniu presale zdumiewające 119% zysków.

Analitycy krypto przewidują, że SHMU może wejść w fazę paraboliczną, gdy nadejdzie krypto hossa w 2025 roku. A dzięki integracji AI – poziom 0,50 dolara jest w zasięgu ręki dla Shiba Memu.

Shiba Memu: To może być najlepsza krypto presale, do której można dołączyć w 2023 roku

Reklama

Krypto presale to najlepszy czas na inwestycję w nadchodzący projekt, który jest obiecujący i posiada moc memów. Ale nie trwa on wiecznie. Mimo że presale tokenów Shiba Memu została przedłużona o kolejne 60 dni, zegar nieubłaganie tyka – a ceny tokenów SHMU stopniowo rosną z dnia na dzień.

Przy obecnej cenie 0,029125 USD, Shiba Memu to okazja, której nie można przegapić przed kolejną falą hossy na rynku kryptowalut. Ceny tokenów SHMU mogą już nigdy nie być tak niskie – a szansa na osiągnięcie niesamowitych zysków w presale ucieka z dnia na dzień.

Nie przegap tej szansy, aby stać się częścią czegoś rewolucyjnego. Dołącz do stada psów alfa i już dziś skorzystaj z presale Shiba Memu.

Możesz uczestniczyć w presale SHMU tutaj.

Czytaj więcej

Artykuły związane z sibamemu