Reklama
WIG83 265,56+0,97%
WIG202 476,82+1,21%
EUR / PLN4,31-0,20%
USD / PLN3,98-0,17%
CHF / PLN4,52-0,21%
GBP / PLN5,04-0,25%
EUR / USD1,08-0,03%
ROPA BRENT81,31-0,50%
ROPA WTI76,14-0,56%
ZŁOTO2 033,26-0,11%
SREBRO22,85-0,44%

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

memu

Jeśli śledziłeś krypto przez ostatnie kilka lat, wiesz, że krypto monety memowe to istny święty Graal. Monety takie jak Dogecoin eksplodowały w przeszłości dzięki ich uroczym psim maskotom i popularności, ale oba te tokeny mogłyby urosnąć jeszcze bardziej, gdyby wykorzystały zaawansowane techniki marketingowe, których używa Shiba Memu (SHMU).

 

Shiba Memu to kolejny znak rozpoznawczy ukochanej maskotki Shiba Memu, z tą różnicą, że tym razem ma on futurystyczny wygląd cyber psa! Co ważniejsze, przewidywane kampanie marketingowe tego tokena oparte na sztucznej inteligencji mają ustanowić nowe standardy na rynku krypto. W tym artykule omówimy Shiba Memu i dlaczego powinieneś jak najszybciej w niego zainwestować, aby jak najlepiej wykorzystać monety memowe w nadchodzącej hossie.


 


Reklama

 

Artykuł sponsorowany - bez ingerencji w treść ze strony redakcji. Artykuł został stworzony przez Shiba Limited

Informacje dot. prognoz i analiz są wyrazami poglądów autora i nie stanowią rekomendacji.


 

Co dokładnie oferuje Shiba Memu?


Shiba Memu (SHMU) to moneta memowa zbudowana na fundamencie użyteczności. Shiba Memu próbuje przede wszystkim zrewolucjonizować marketing w świecie krypto. Jego token wykorzystuje uczenie maszynowe do ciągłego rozwijania swoich kampanii marketingowych, automatycznie przeszukując sieć w poszukiwaniu udanych kampanii marketingowych i przy wykorzystaniu uczenia maszynowego czerpie z nich.

Reklama

Ta najnowocześniejsza metoda pomoże Shiba Memu rozwijać się znacznie dalej niż poprzednie monety memowe, ponieważ moc sztucznej inteligencji nie została jeszcze wykorzystana do takich przypadków użycia. Jednak Shiba Memu wciąż oferuje o wiele więcej — inwestorzy będą mogli śledzić kampanie marketingowe tokena w czasie rzeczywistym, umożliwiając im dostęp do poziomu przejrzystości i widoczności niespotykanego wcześniej w monetach memowych.

Shiba Memu wykorzysta również sztuczną inteligencję do zapewnienia spersonalizowanego chatbota dla inwestorów, umożliwiając im zadawanie pytań, przedstawianie sugestii i nadążanie za najnowszymi wiadomościami Shiba Memu bez konieczności czekania na pomoc człowieka. W połączeniu z marketingiem opartym na sztucznej inteligencji Shiba Memu i przyciągającą wzrok estetyką, token ten ma zdominować rynek monet memowych w 2023 roku.

 

Dlaczego Shiba Memu tak bardzo się wyróżnia?

Na rynku monet memowych z pewnością nie brakuje tokenów z maskotką Shiba Memu, więc możesz się zastanawiać, co wyróżnia Shiba Memu (SHMU). Cóż, jak wyjaśniono w poprzednich akapitach, Shiba Memu nie przypomina większości krypto monet memowych — zwykle monety memowe opierają się wyłącznie na popularności reklamowej, podczas gdy Shiba Memu przynosi rynkowi poważną użyteczność.

Monety memowe o prawdziwej użyteczności wyróżniają się na dzisiejszym rynku krypto, ale Shiba Memu przeniósł sprawy na wyższy poziom dzięki technikom marketingowym opartym na sztucznej inteligencji. Co więcej, inwestorzy nie są przyzwyczajeni do przejrzystości tokenów w zakresie ich marketingu, więc oczekuje się, że pulpit marketingowy Shiba Memu przyciągnie uwagę inwestorów krypto na całym świecie.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, Shiba Memu może wydawać się kolejnym zwykłym memem, ale to nieprawda. Jest to jedna z pierwszych monet memowych, która wykorzystuje sztuczną inteligencję w swoich technikach marketingowych i jako pierwsza angażuje odbiorców takimi technikami. Shiba Memu wyznacza nowe standardy rynkowe w zakresie użyteczności krypto monet memowych, a standardowe tokeny memowe po prostu nie mogą z nimi konkurować.

 

Jakie są kolejne kroki dla Shiba Memu?

Kiedy moneta memowa rozpoczyna swoją presale, inwestorzy gromadzą się i czekają, aż dany token eksploduje. Jednak skupienie się na użyteczności Shiba Memu (SHMU) prowadzi do bardziej unikalnej linii czasowej, z planowanymi funkcjami do wydania pod koniec presale. Zanim to nastąpi, Shiba Memu będzie codziennie zyskiwać na wartości przez cały okres presale. Presale Shiba Memu potrwa 60 dni, co spowoduje dość znaczne zwiększenie jego ceny. Jednak prawdziwy wzrost wartości będzie następował w całym harmonogramie wydań niesamowitych funkcji Shiba Memu, który będzie się składał z następujących elementów:

 

  • Uruchomienie podstawowych funkcji stakingu

  • Wstępne zabezpieczenie płynności

  • Notowanie na zdecentralizowanych giełdach inwestycyjnych

  • Stopniowy wzrost płynności i dostępności

  • Wydanie chatbota opartego na sztucznej inteligencji

  • Ostateczne uruchomienie opartej na sztucznej inteligencji platformy marketingowej Shiba Memu

 

Jak wysoko może wznieść się Shiba Memu?

Nawet wszechwiedzący cyber pies Shiba Memu (SHMU) nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, więc nie ma ostatecznej odpowiedzi na pytanie, jak wysoka może okazać się wartość Shiba Memu. Jednak cena tego tokena będzie wzrastać stopniowo o 0,000225 USD każdego dnia presale, więc jedno jest pewne — może on tylko piąć się w górę! Łatwo jest spekulować, że Shiba Memu może osiągnąć w przyszłości 0,1 USD, a nawet 1 USD, ale lepiej jest prognozować na podstawie realnych danych. Pierwotna cena Shiba Memu w pierwszym dniu presale wynosiła 0,011125 USD i będzie codziennie rosła o 0,000225 USD. Dla porównania oznacza to, że do ostatniego 60. dnia presale wartość tego tokena osiągnie 0,0244 USD. Kto wie, jak wysoka może okazać się ta cena, gdy SHMU dotrze do etapu publicznej sprzedaży! Jednak jedno jest pewne — biorąc pod uwagę, że jego cena rośnie codziennie, szaleństwem byłoby czekanie dłużej, aby zaangażować się w projekt Shiba Memu. A ponieważ presale już się rozpoczęła, warto jest się pośpieszyć!

Reklama

 

Shiba Memu — Reprezentuje moc monet memowych napędzanych przez sztuczną inteligencję

Podsumowując, Shiba Memu (SHMU) cieszy się bardzo udanym początkiem presale, a wszystko to dzięki byczym nastrojom wokół jego epickich kampanii marketingowych opartych na sztucznej inteligencji. Co więcej, podejście tego tokena do widoczności marketingowej jest bardzo wyjątkowe i oczekuje się, że przyniesie to nowy poziom zaufania i przejrzystości na rynku krypto. Jasne, możesz zwlekać z kupnem tokenów Shiba Memu, ale pamiętaj, że ich cena rośnie codziennie o 0,000225 USD, więc już teraz straciłeś zyski! Na szczęście presale dopiero się rozpoczęła, a te zyski to dopiero początek. Perspektywa osiągnięcia poważnych zysków, zanim token osiągnie 0,02 USD jest bardzo prawdopodobna, więc upewnij się, że nie przegapisz tej okazji!


Możesz kupić SHMU podczas presale tutaj.

Czytaj więcej

Artykuły związane z memu