Reklama

Brak danych

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Przegapiłeś webinar "Formacja głowy z ramionami + Okazje inwestycyjne tygodnia"? Nic straconego!

Marcin Widerski | 13:01 10 czerwiec 2020

Przegapiłeś webinar "Formacja głowy z ramionami + Okazje inwestycyjne tygodnia"? Nic straconego! | FXMAG INWESTOR
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin

We wtorek 9 czerwca 2020 roku, odbył się pierwszy webinar szkoleniowy pod patronatem brokera TICKMILL. Dogłębnie została omówiona formacja głowy z ramionami oraz różne rynkowe pułapki z nią związane. Wydarzenie jest cykliczne, dlatego już za tydzień przeanalizujemy zagadnienia dotyczące podwójnego szczytu oraz podwójnego dna.

Nowy projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywać się będzie wirtualne spotkanie, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku.

 DAX RGR

DAX RGR

Wykres indeksu DAX (głowa z ramionami)

Reklama

W drugiej części webinaru przeglądamy rynek, by przygotować się do nadchodzących okazji, a także przestrzec przed ewentualnymi zagrożeniami inwestycyjnymi.

DAX równość fal

DAX równość fal

Wykres indeksu DAX (potencjalny lokalny wierzchołek)

Czego można było się dowiedzieć na ostatnim spotkaniu?

Przedstawiłem 4 przypadki, podczas których formacja głowy z ramionami „zaskoczyła”. Były to struktury, które nie wyglądały idealnie, a jednak mogły przynieść potężny zysk. W opozycji stanęła sytuacja, w której pomimo książkowej formacji, niestety nie zrealizowała się ona w pełni. Ponadto przyjrzeliśmy się sytuacji na instrumenctach: DAX, S&P500, NIKKEI, złoto, srebro, ropa naftowa, USD/PLN, EUR/PLN, USD/CAD oraz GBP/USD. Oprócz typowo technicznego podejścia do rynku, staram się przygotować inwestorów do zmagań na partkiecie pod względem psychologicznym. Po naszym spotkaniu, każdy uczestnik uzyskał do swojego repertuaru inwestycyjnego, całkowicie nowy punkt widzenia.

Czy można jeszcze obejrzeć nagranie?

Podczas wczorajszego webinaru, pokazałem jak można rozegrać formację głowy z ramionami, tak aby znacznie zwiększyć stosunek potencjalnego zysku do straty, co w długiej perspektywie sprawi, iż możemy cały swój trading oprzeć wyłącznie na korzystaniu z tej jednej formacji.

Reklama

Dostęp do nagrania jest bezpłatny dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor, a także dostępny osobno w sklepie FXMAG.

Korzystając z kodu rabatowego BESSA naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek 16 czerwca 2020 roku o godzinie 20:00. Zapisać można się tutaj.

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji

Reklama

Czytaj dalej