Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Kurs Ethereum w poniedziałek, 29 kwietnia. Co się będzie działo z ETH/USD w maju? Prognozy i analiza zmienności

|
selectedselectedselected

Przyglądamy się bieżącej zmienności notowań Ethereum ETH w odniesieniu do dolara amerykańskiego, zwrócimy uwagę na wykres kursu ETH/USD w ostatnim tygodniu,  w perspektywie miesięcznej a także w dłuższym okresie jak 2023-2024. W dalszej części artykułu przyglądamy prognozom analityków co do dalszych wahań i możliwych kierunków Ethereum w najbliższej przyszłości.

 

Kurs Ethereum w poniedziałek, 29 kwietnia. Co się będzie działo z ETH/USD w maju? Prognozy i analiza zmienności
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Kurs Ethereum w poniedziałek, 29 kwietnia -tygodniowa zmienność + 1,24%

Na przestrzeni ostatniego tygodnia notowania ETH względem dolara nieznacznie się zmieniły, widoczny jest wzrost w wysokości 1,24%. Z poziomu 3.130,19 dolarów, Ethereum wzrosło do progu 3.286,73 USD. Poniższy wykres prezentuje zmienność na tej parze w ostatnich dniach.

 

>> Czytaj również:  Cena bitcoina (BTC) w oczekiwaniu na impuls. Kryptowaluty czekają na ETFy notowane w Hongkongu

Reklama

 

Prognoza i ocena analityków Coinbase dla Ethereum 

“Naszym zdaniem jednym z największych otwartych problemów ujawnionych przez MEV jest centralizacja zaawansowanych konstruktorów bloków i przekaźników. Centralizacja bloków może prowadzić do cenzury transakcji, a zamknięcie przez Blocknative Blocknative i inne badania sugerują, że ekonomiczna rola przekaźników mogła zostać ograniczona. Ekonomiczna rola przekaźników mogła zostać nieco przeoczona. (...)

 

Chociaż jest to jest mało prawdopodobne, aby aktualizacja mająca na celu rozwiązanie tych kwestii została uruchomiona w 2024 r., przyszła aktualizacja przyszłej aktualizacji wprowadzającej starannie zaprojektowaną implementację ePBS i ewentualnie MEV-burn może złagodzić niektóre z tych problemów. W międzyczasie, aby zwalczyć centralizacją, Flashbots opracowuje swoje pojedyncze ujednolicające aukcje dla Value Expression (SUAVE) w celu zdecentralizowania roli konstruktora bloków. SUAVE jest zaadaptowanym łańcuchem EVM, który może działać jako mempool typu plug-and-play i zdecentralizowany konstruktor bloków dla dowolnego łańcucha bloków i ma zostać wydany w 1H24. - piszą ekonomiści w jednym z raportów

 

Kurs Ethereum w ostatnim miesiącu (-10,58%)

W ostatnim miesiącu, tj od 29 marca do dnia dzisiejszego, 29 kwietnia notowania Ethereum uległy spadkowi o ponad 10%!

Reklama

Najniższy kurs w analizowanym okresie wyniósł 2.862,97 dolarów, najwyższa cena w całym miesiącu osiągnęła 3.727,81 USD, co mówi nam o zmienności wynoszącej aż 864,84 dolarów (- 23,21%).
 

 

>> Zobacz również: Kurs Cardano (ADA) mocno w dół! Kryptowaluta traci ponad 24%. Zawirowania na rynku kryp

 

Kurs Ethereum w ciągu ostatniego roku (+68,66%)

Reklama

W ciągu ostatniego roku notowania Ethereum wzrosły względem dolara amerykańskiego o 68,66%! Z poziomu 1.907,79 dolarów cena kryptowaluty wzrosła do 3.189,19 USD.

 

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji

Reklama

Czytaj dalej