Reklama
Kurs euro:  4.37
Kurs dolara:  4.09
Kurs funta:  5.19
Kurs franka:  4.58
Ceny w Polsce:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Pb95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1088
Kurs euro:  4.37
Kurs dolara:  4.09
Kurs funta:  5.19
Kurs franka:  4.58
Ceny w Polsce:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Pb95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1088

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Darmowy bonus za rejestrację i KYC. Sprawdź te dwie platformy!

|
selectedselectedselected

 Odbierz darmowy bonus za rejestrację i KYC. Łącznie możesz zgarnąć nawet kilkaset złotych!

Darmowy bonus za rejestrację i KYC. Sprawdź te dwie platformy!
materiał partnera
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Kiedyś istniały aplikacje, które płaciły za klikanie czy wypełnianie ankiet. Pozwalały one zarabiać “na waciki” w łatwy sposób. Dziś jest to jednak przeżytek. Niemniej jednak wciąż istnieją pewne opcje. W 2024 są bowiem platformy, które oferują bonus za rejestrację i KYC. Zwłaszcza te ze świata cyfrowych aktywów hojnie nagradzają nowych użytkowników. Mowa tutaj o Binance i Robinhood. Przyjrzyjmy się więc im nieco bliżej.

Darmowy bonus za KYC od Binance

 • Jak odebrać: rejestracja z tego linka.
 • Ile wynosi bonus: do 100 USD + 30% zniżki + regularne quizy
 • Co trzeba zrobić: założyć konto, przejść KYC i rozwiązywać quizy

Pierwszą platformą, która oferuje darmowy bonus za rejestrację i KYC jest giełda kryptowalut Binance.com. Zakładając konto z tego linka możesz zgarnąć na start do 100 USD w voucherach oraz obniżyć opłaty transakcyjne dożywotnio o 30%.

Co więcej, Binance posiada platformę, w której płaci za rozwiązywanie quizów. Nazywa się ona Learn2Earn. Cały proces rozwiązywania quizów wygląda następująco:

 • Zakładasz konto z linka promocyjnego i przechodzisz weryfikację.
 • Wchodzisz w sekcję “Ucz się i zarabiaj”
 • Wybierasz interesujący Cię quiz
 • Oglądasz video dot. Tematu quizu
 • Odpowiadasz na pytania i zgarniasz bonus!

Proste prawda? Gdzie w takim razie znaleźć bonusowe quizy? Po zalogowaniu na konto w górnym menu znajdź opcję (jak na poniższym obrazku).

Reklama

 

Po przejściu do sekcji Learn 2 Earn będziesz miał różne quizy do wyboru. Kliknij “Zacznij quiz”, aby rozpocząć.

 

Reklama

 

Ile darmowego bonusu za rejestrację i KYC można zgarnąć w ten sposób? Za każdy quiz można zgarnąć darmowe krypto monety, które później można spieniężyć. Ten rynek cały czas dynamicznie się rozwija, więc wartość bonusu za KYC może w przyszłości wzrosnąć. Co więcej, giełda ciągle wprowadza nowe tematy do sekcji nauki, tak więc darmowe bonusy po rejestracji można zdobywać regularnie.

Warto zaznaczyć, że Binance to największa giełda kryptowalut na świecie. Tak więc jeżeli chciałbyś wejść do tego świata jest to świetny punkt startowy. Od razu otrzymujesz ogromną zniżkę na opłaty zakładając konto z promocyjnego linka.

Bonus za rejestrację, KYC i wpłatę na Robinhood

 • Jak odebrać: rejestracja z tego linka i pobranie aplikacji.
 • Ile wynosi bonus: od 10 do 20 euro w Bitcoinie
 • Co trzeba zrobić: założyć konto, zweryfikować i zrobić transakcję na 10 euro.

Inną aplikacją, która oferuje darmowy bonus za rejestrację, KYC i wpłatę jest Robinhood Crypto. Tutaj warunki są jednak nieco inne niż w przypadku powyższej opcji. Do zgarnięcia mamy jednorazowo szybkie 10-20 euro. My odebraliśmy niewiele ponad 20 EUR. 

Odebranie bonusu jest bardzo proste i w zasadzie sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków:

Reklama

Krok 1: Wejdź na Robinhood z linka promocyjnego (koniecznie, inaczej nie otrzymasz bonusu). Następnie wpisz adres email.

Krok 2: Pobierz aplikację na iOS lub Android i zaloguj się przy pomocy tego samego emaila co wcześniej.

 

Krok 3: Podaj swoje dane osobowe i przejdź weryfikację KYC.

Reklama

Krok 4: Wpłać od 2 do 10 euro przy pomocy przelewu SEPA - np. z Revoluta. 

Krok 5: Obróć wpłaconymi kwotami na Bitcoinie tyle, aby łączny obrót wyniósł 10 euro.Możesz np. 5 razy kupić i sprzedać Bitcoina za 2 euro. Możesz też po prostu przeprowadzić jedną transakcję na 10 euro.

Reklama

 

I to tyle. Darmowy bonus za rejestrację i KYC pojawi się na Twoim koncie niemal natychmiast. Wypłata jest jednak możliwa dopiero po 30 dniach. Być może kurs Bitcoina, którego otrzymasz w tym czasie wzrośnie i okaże się, że zgarniesz jeszcze więcej 🙂 Pamiętaj też o opłatach transakcyjnych. My zapłaciliśmy zaledwie kilka centów za cały proces.

Czy warto odbierać bonusy za rejestrację i KYC?

Bonusy za rejestrację i KYC (Know Your Customer) to zachęty oferowane przez firmy, szczególnie w branży finansowej. Decydując się na odbiór tych bonusów, warto rozważyć ich wady i zalety. 

Przede wszystkim, bonusy te są świetną okazją do zwiększenia swojego startowego kapitału bez dodatkowego ryzyka. Dzięki nim można przetestować usługi firmy bez konieczności inwestowania własnych środków. 

Ponadto, proces KYC zapewnia bezpieczeństwo transakcji, chroniąc zarówno użytkownika, jak i firmę przed nadużyciami. Z drugiej strony, proces weryfikacji KYC może być czasochłonny i wymagać od użytkownika udostępnienia wrażliwych danych osobowych. 

Podsumowanie

Reklama

Chociaż aplikacje, które płacą za klikanie to już przeżytek, wciąż możemy w łatwy sposób odbierać bonusy np. za rejestrację czy KYC. Pomoże nam w tym np. giełda Binance lub Robinhood Crypto. Ta pierwsza pozwala odbierać bonusy regularnie za naukę. Druga z kolei przyzna Ci bonus w bitcoinie o wartości 10-20 euro.

FAQ - bonus za rejestrację i KYC

Czym jest bonus za rejestrację?

Bonus za rejestrację to nagroda finansowa, którą otrzymujesz za założenie konta na danej platformie. 

Jak mogę odebrać darmowy bonus za KYC?

Aby odebrać darmowy bonus za KYC musisz zarejestrować się używając promocyjnego linka, przejść proces weryfikacji KYC oraz ewentualnie wykonać inne czynności.

Czy warto korzystać z ofert bonusowych za rejestrację?

Oferty bonusowe za rejestrację mogą być atrakcyjne. Zwłascza jeśkli chcesz zacząć inwestować z dodatkowym kapitałem. Oferują one również możliwość poznania platformy bez ryzyka własnych środków. 

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

Napisz do redakcji


Binance

Binance

Binance to wiodący na świecie ekosystem blockchain i dostawca infrastruktury kryptowalut z pakietem produktów finansowych, która obejmuje największą pod względem wolumenu giełdę aktywów cyfrowych. Platforma Binance, której zaufały miliony użytkowników na całym świecie, ma misję zwiększania wolności dostępu i obrotu pieniędzmi dla wszystkich. Platforma oferuje niezrównane portfolio produktów krypto, w tym: handel i finanse, edukacja, dane i research, dobro społeczne, inwestycje i inkubacja, decentralizacja oraz rozwiązania infrastrukturalne i nie tylko.


Reklama

Czytaj dalej