Reklama
WIG81 264,27-1,11%
WIG202 398,38-1,09%
EUR / PLN4,32+0,09%
USD / PLN3,98-0,08%
CHF / PLN4,50-0,22%
GBP / PLN5,05+0,21%
EUR / USD1,09+0,17%
DAX17 716,17-0,11%
FT-SE7 640,33-0,55%
CAC 407 956,41+0,28%
DJI39 040,00-0,12%
S&P 5005 148,30+0,22%
ROPA BRENT82,85-0,66%
ROPA WTI78,79-0,28%
ZŁOTO2 117,19+1,66%
SREBRO23,93+3,46%

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

shiba

Dzięki wielu ekscytującym wiadomościom Shiba Inu w ostatnich tygodniach inwestorzy wykupowali tokeny SHIB w oczekiwaniu na wyższe ceny - w tym jeden wieloryb, który zebrał 270 milionów dolarów SHIB! W międzyczasie wielu z niecierpliwością czekało na zbliżające się notowania na giełdach krypto Metacade, aby mieć szansę na odebranie tokenów MCADE, zanim one eksplodują.

W tym artykule dowiesz się o ostatnich pozytywnych wiadomościach Shiba Inu, które wzmocniły bycze nastroje SHIB w ostatnich tygodniach i dlaczego Metacade może wkrótce stać się jednym z najlepszych krypto GameFi w 2023 roku.

 

Wiele byczych wydarzeń dotyczących Shiba Inu (SHIB) podnosi zaufanie inwestorów

Shiba Inu, wiodący rywal Dogecoina, odnotował kilka ekscytujących zmian w ostatnich tygodniach. Po wielu oczekiwaniach programiści SHIB w końcu wypuścili Shibarium, rozwiązanie warstwy 2 tego projektu, które obiecuje zwiększyć szybkość transakcji i obniżyć koszty. Zbiegło się to z wprowadzeniem nowego tokena dostępnego wyłącznie na zdecentralizowanej giełdzie krypto projektu, Shiba Swap. Token ten, PAW, jest częścią ekosystemu opartego na Shiba o nazwie PawZone.

Reklama

Oprócz tych zmian, dane z LunarCrush pokazują, że ostatnie wiadomości Shiba Inu doprowadziły do ​​wzrostu aktywności społecznościowej, podczas gdy Whale Alert niedawno poinformował, że sześć identycznych transakcji, z których każda przeniosła 4 156 580 418 372 SHIB, zostało wykonanych z Crypto.com do nieznanego portfela. W momencie transakcji ten SHIB był wart około 270 milionów tokenów i jest to postrzegane jako wyjątkowo byczy znak.

Ogólnie rzecz biorąc, pomimo pochodzenia monety memowej, Shiba Inu pokazał, że jest czymś więcej niż tylko przelotną modą, ponieważ twórcy tego projektu nadal rozszerzają swój ekosystem i odkrywają nowe przypadki użycia. W rezultacie wielu ekspertów przewiduje, że SHIB będzie nadal rosnąć, gdy pojawi się więcej wiadomości Shiba Inu.

 

 

Prognoza ceny Shiba Inu (SHIB).

Więc gdzie ci eksperci myślą, że SHIB może skończyć w 2023 roku? SHIB jest obecnie wart 0,000011 USD, ale dalsze pozytywne wiadomości Shiba Inu mogą spowodować gwałtowny wzrost ceny SHIB na giełdach krypto. Prognozy cen Shiba Inu wynoszą co najmniej 0,0000236 USD, podczas gdy bardziej odważne prognozy wskazują, że SHIB może wzrosnąć do 0,0000479 USD – co z pewnością jest możliwe, biorąc pod uwagę wymienione tutaj wzrosty.

Reklama

 

 

Metacade (MCADE) może przewodzić przestrzeni “graj, aby zarobić”

Metacade to zupełnie nowa platforma typu „graj, aby zarobić” (P2E), której celem jest zrewolucjonizowanie krajobrazu gier blockchain. Zaprojektowany jako centrum społeczności typu „wszystko w jednym”, Metacade łączy graczy, entuzjastów krypto i programistów w celu odkrywania przestrzeni GameFi. Użytkownicy mogą angażować się w dedykowane podfora, zdobywać tokeny MCADE za dzielenie się spostrzeżeniami na temat najnowszych gier, a nawet wpływać na kierunek branży poprzez program Metagrants.

Celem tej platformy jest stworzenie samowystarczalnej społeczności, która wspiera najlepsze innowacje GameFi, jednocześnie pomagając graczom odnieść sukces na arenie P2E. Po niedawnym zebraniu ponad $16.35m w presale, inwestorzy nie mogą się już doczekać notowań na giełdach krypto Metacade, przy czym zbliżająca się giełda Uniswap spodziewana jest 6 kwietnia, a kolejne scentralizowane notowania giełd krypto odbędą się w dalszej części miesiąca.

Ale w jaki sposób Metacade udało się przyciągnąć tak wiele inwestycji? Powodów jest wiele, nie tylko program Metagrants tej platformy. Metagrants umożliwia programistom przesyłanie propozycji gier, na które posiadacze MCADE mogą głosować. Zwycięskie propozycje otrzymują fundusze ze skarbca Metacade, a tytuły są ściśle opracowywane wraz ze społecznością. Ostateczne gry są dodawane do wirtualnego salonu gier Metacade, aby każdy mógł się zalogować i grać.

Reklama

Co więcej, aspekty takie jak system nagród za dzielenie się recenzjami i wskazówkami, nadchodząca tablica ogłoszeń, która łączy użytkowników z firmami zajmującymi się grami i Web3 oraz plany zdecentralizowanej autonomicznej organizacji (DAO) sprawiły, że wielu uznało Metacade za jedną z najbardziej zorientowanych na wartość platform GameFi na rynku. Uzyskał on również aprobatę Certik, zapewniając, że jego zespół, inteligentny kontrakt i plan działania spełniają wysokie standardy wymagane w Web3.

Podsumowując, zorientowane na społeczność podejście Metacade i jego unikalne funkcje stawiają go daleko przed konkurencją w przestrzeni P2E. Jego potencjał, aby stać się głównym graczem w szybko rozwijającej się przestrzeni GameFi jest nie do przecenienia i nic dziwnego, że wielu przewiduje, iż MCADE wystrzeli, gdy pojawi się na głównych giełdach krypto.

 

 

Prognoza cen Metacade (MCADE).

Metacade zakończył swoją presale o wartości 0,02 USD za token, ale wiele prognoz przewiduje, że MCADE będzie wart znacznie więcej do końca 2023 roku. Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie GameFi, niektórzy analitycy uważają, że 0,25 USD jest łatwo osiągalne w tym roku; inni uważają, że 0,40 USD jest prawdopodobne, jeśli Metacade spełni ich oczekiwania.

Reklama

Jeszcze bardziej optymistyczne prognozy cen Metacade przewidują, że użytkownicy będą gromadzić się na platformie Metacade po premierze, pomagając ogromnie zwiększyć bazę użytkowników w nadchodzących miesiącach. W związku z tym MCADE może być wart w tym roku nawet 0,65 USD – byłby to zwrot na poziomie aż 3150% dla inwestorów, którzy dołączą do niego na poziomie cenowym równym 0,02 USD!

 

 

Nie przegap Metacade (MCADE)

Podczas gdy inwestorzy SHIB z pewnością mają się czym ekscytować w nadchodzących tygodniach i miesiącach, gdy pojawią się bardziej pozytywne wiadomości Shiba Inu, potencjał zysku tego tokena jest niczym w porównaniu z Metacade. Metacade ma doskonałą pozycję, aby zdominować rozwijającą się przestrzeń GameFi swoją ofertą, a jego token MCADE prawdopodobnie odnotuje znaczny wzrost w 2023 roku.

Dla każdego, kto jest zainteresowany dołączeniem do potencjalnego lidera GameFi, nie szukaj dalej. Chociaż mogłeś przegapić okazję do zaangażowania się w jego presale, wciąż jest czas, aby złapać tokeny, podczas gdy są one niesamowicie niedoceniane. Śledź stronę Metacade na Twitterze, aby otrzymać powiadomienie, gdy tylko MCADE zostanie uruchomiony na giełdach krypto!

Reklama

 

 

Możesz kupić Metacade tutaj.

Czytaj więcej