Reklama
Kurs euro:  4.29
Kurs dolara:  3.96
Kurs funta:  5.04
Kurs franka:  4.37
Ceny z Polski:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Pb95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1088
Kurs euro:  4.29
Kurs dolara:  3.96
Kurs funta:  5.04
Kurs franka:  4.37
Ceny z Polski:
Inflacja:  2.5%
Stopa NBP:  5.75%
Cena Pb95:  6.57
Cena ON:  6.58
Cena węgla:  1088

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

rynek walut

____nie polecamy tego brokera____

Global Trade AFC - spółka z ograniczona odpowiedzialnością.
Strona internetowa obsługiwana jest przez spółkę Bayline Global World Ltd. z siedzibą w Edynburgu oraz Bayline Trading Ltd  z siedzibą w Londynie.
Spółka regulowana jest prawnie przez Belize International Financial Services Commission i posiada licencję o numerze 000188/91.
Broker świadczy usługi pośrednictwa w handlu kontraktami CFD.

Podstawowe informacje o ofercie brokera


Broker oferuję swoim klientom otwarcie konta w trzech różnych wariantach:  silver account, gold account oraz platinum account. Różnią się one od siebie zasadami funkcjonowania danych typów kont, minimalnym spreadem oraz zakresem dostępnych kontraktów CFD, w które można zainwestować. Broker umożliwia założenie i prowadzenie konta poprzez platformę MetaTrader 4.0, Webtrader oraz w aplikacji mobilnej. Wpłaty na rachunek można dokonywać za pomocą kart kredytowych i debetowych, Skrill, Neteller, SSl.
Strona internetowa dostępna w języku angielskim oraz w portugalskim Oferta skierowana jest jedynie do osób przebywających na terenie krajów, które są objęte licencją


Edukacja


Spółka za pośrednictwem swojej strony internetowej umożliwia skorzystanie z dostępnych materiałów edukacyjnych.
Na oficjalnej stronie internetowej brokera : https://www.tradeatf.com/ w zakładce edukacja znajdziemy takie materiały jak: ebooki, kursy szkoleniowe, poradniki, webinaria, codzienne wiadomości czy kalendarz ekonomiczny. 


Kontrakty CFD

Reklama


Głównym założeniem pośrednika jest umożliwienie klientom dokonania inwestycji w kontrakty CFD, czyli kontrakty różnic kursowych poprzez skorzystanie z jego platformy.
Jako usługobiorca masz możliwość spekulacji na wzrost lub spadek ceny wybranego instrumentu finansowego.
Otwierając konto istnieje możliwość skorzystania z szerokiej oferty brokera, który umożliwia inwestowanie w : ponad 30 par kryptowalut, ponad 40 par walutowych, ponad 250 akcji, 17 indeksów oraz 5 metali szlachetnych. Broker nie pobiera prowizji od dokonanych wpłat.
Global Trade AFT oferuje 6 kategorii instrumentów finansowych: 

  • kontrakty CFD na kryptowaluty
  • kontrakty CFD akcje 
  • kontrakty CFD na indeksy
  • kontrakty CFD na metale szlachetne
  • kontrakty CFD na surowce
  • kontrakty CFD na waluty (forex)

Warianty kont


Broker oferuje 3 różne typy kont : silver account, gold account oraz platinum account. Wyboru należy dokonać, zależnie od metody jaką stosujesz podczas inwestowania.
Każde konto działa na podobnych zasadach. Konto silver dedykowane jest do osób rozpoczynających przygodę z inwestowaniem, spready rozpoczynają się już od 0,065 pipsa.
Konto gold dedykowane inwestorom, którzy funkcjonują już pewien czas na rynkach finansowych, lecz nie są zdecydowani na zbyt agresywną metodę inwestowania, spready od 0,045 pipsa, dodatkowo zabezpieczenie.
Konto platinum przeznaczone dla klientów, którzy stosują właśnie wyraźniej agresywną politykę handlu. Spready już od 0,025 pipsa, dodatkowo rabat na zamianę do 50%


Dane spółki, kontakt, adres


Global Trade AFC
5 Cork Street
Belize
Licencje IFSC - 0000188/91
E-mail: Support@tradeaft.com
Numer kontaktowy do infolinii : +27 108 807 911 (poniedziałek - piątek 8:00-18:00)
Dodatkowo czat na stronie internetowej jest obsługiwany na żywo.
Wsparcie można uzyskać 24 godziny na dobę przez 5 dni w tygodniu.

 

Opinie na temat brokera Global Trade AFC


Niestety broker nie posiada żadnych komentarzy po swoją oficjalną nazwą “ Global Trade AFC “ Wpływ na brak opinii może mieć zbyt krótki okres czasu funkcjonowania tej spółki na rynku, bądź niewielka liczba klientów. Prosze pamiętać, że informacje na stronie FX MAG są na bieżąco aktualizowane, co znaczy że jeśli tylko pojawią się pozytywne bądź negatywne komentarze na temat brokera z pewnością Was o tym poinformujemy!
Korzystałeś z usług Global Trade AFC? Podziel się swoją opinia na temat jakości świdczonych przez brokera usług. Możesz zostawić wiadomość w komentarzu pod tym artykułem.

 

Uważaj na nieuczciwych pośredników

Reklama


Jeśli dana spółka jest negatywnie oceniana przez byłych klientów, bądź w sieci krążą złe rekomendacje i recenzje na jej temat, lepiej przemyśl decyzje o rozpoczęciu współpracy z takim brokerem. Jeżeli szukasz dla Siebie odpowiedniej strony pośredniczącej inwestowaniu na rynku finansowym postaraj się regularnie śledzić portale zajmujące się recenzowaniem tego typu spółek. Dzięki zdobywaniu bieżących informacji na temat nieuczciwych brokerów wzrasta prawdopodobieństwo, że unikniesz oszustwa z ich strony.

 

Czytaj więcej