Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Creepy Jar

W ostatnim czasie spółka z branży gier Creepy Jar poinformowała o nowych szczegółach, dotyczących słynnej gry Green Hell. Gra cieszy się dużym powodzeniem, a rynek oczekuje na jej pełną wersję.

 

1 lipca w swym komunikacie spółka Creepy Jar poinformowała, że premiera pełnej wersji gry Green Hell nastąpi w dniu 5 września 2019 r. W swym komunikacie spółka dodatkowo poinformowała, że na koniec czerwca 2019 r. sprzedaż brutto przekroczyła 210 tysięcy sztuk gry, a lista osób oczekujących na zakup pełnej wersji tej gry (wishlista) przekroczyła 413 tysięcy.

Spółka Creepy Jar jest warszawskim niezależnym producentem gier z gatunku survival simulation. Spółka jest obecna na rynku NewConnect od sierpnia 2018 r. Wkrótce do debiucie giełdowym spółki, na rynek weszła jej gra Green Hell w wersji early access. Jest to gra survivalowa, której akcja toczy się w środowisku amazońskich lasów. Zadaniem gracza jest przetrwać w trudnym nieznanym środowisku. W tym celu musi nauczyć się technik przetrwania i zarządzania dostępnymi zasobami. Główny bohater musi zmierzyć się z głodem, pragnieniem, zmęczeniem, atakami dzikich zwierząt, chorobami tropikalnymi oraz walczyć z własną psychiką.

Reklama

W trakcie poniedziałkowej sesji giełdowej cena akcji spółki Creepy Jar rosła nawet o ponad 17%.

 

Czytaj więcej