Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

ubezpieczenie turystyczne pzu

W ramach wielofunkcyjnego narzędzia do płatności mobilnych, po ubezpieczeniach komunikacyjnych (OC, AC, Assistance, NNW), mPay zapewnił swoim użytkownikom również dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń turystycznych. W jednym miejscu porównamy wiele propozycji, a wybraną opcję opłacimy bez potrzeby wychodzenia z aplikacji.


Najlepsza oferta, minimum formalności

W celu skorzystania z szerokiej oferty, dostępnej za pośrednictwem aplikacji mPay, należy wejść
w zakładkę Produkty i usługi, wybrać kafelek Ubezpieczenia, a następnie Ubezpieczenia turystyczne. Użytkownik zostanie poproszony o doprecyzowanie m.in. takich kwestii, jak: czas obowiązywania ubezpieczenia (od-do), odwiedzane państwo i cel podróży („wypoczynek”, „narty, snowboard” lub „inny sport”, bądź „wyjazd do pracy”). Porównanie wszystkich ofert otrzymamy w dwie minuty. Klienci mogą liczyć także na wsparcie konsultanta, dostępnego online oraz telefoniczne.

Dodatkowo w aplikacji możemy zaznaczyć również interesujące nas opcje dodatkowe wchodzące
w polisę, takie jak np.: ochrona w przypadku zachorowania na COVID-19 czy bezpieczeństwo bagażu.
Warto podkreślić, że za pośrednictwem platformy mPay możliwy jest zakup ubezpieczenia gwarantującego pokrycie kosztów leczenia do 40 mln złotych. W przypadku ochrony bagażu maksymalna kwota to obecnie 10 tys. złotych.

Klienci doceniają nas za możliwość załatwienia z poziomu własnego telefonu wielu spraw w jednym miejscu. Kolejne wdrożenia są wynikiem naszej ciągłej pracy nad identyfikacją potrzeb naszych użytkowników oraz szerokiego know-how, które przekładamy na konkretne rozwiązania – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A. – Podobnie jak w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, które wprowadziliśmy w maju tego roku, tak i przy ubezpieczeniach turystycznych, cały proces – od porównania wielu ofert, po opłacenie wybranej – odbywa się tylko w naszej aplikacji. Jest prosto, szybko
i korzystnie cenowo –
dodaje.

Reklama

Partnerem wdrożenia jest KioskPolis.pl, ale porównanie oraz jednorazowa płatność za wybrane ubezpieczenie odbywa się bezpośrednio w aplikacji mPay. Polisa jest wysyłana na wskazany przez klienta adres mailowy. Więcej pomocnych informacji jest dostępnych tutaj.

Codzienne płatności, pożyczki i ubezpieczenia

Aplikacja mPay to dziś wielofunkcyjne narzędzie i centrum zarządzania domowymi finansami. Warto
w tym kontekście, poza opcją realizacji przelewów czy opłacaniem rachunków, przypomnieć m.in.
o możliwości pozyskania w ramach aplikacji szybkiej pożyczki na dowolny cel. Taka funkcjonalność została wdrożona z końcem ubiegłego roku.

Czytaj więcej