Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

opis pepco

Zarówno spółka Dino, jak i Pepco są podmiotami notowanymi na warszawskiej giełdzie, obie z nich wchodzą w skład indeksu WIG20 i zaklasyfikowane zostały do sektora artykułów codziennego użytku. Przyglądniemy się dziś bliżej wyżej wspomnianym spółkom - zwrócimy uwagę na ich historię, najważniejsze i najistotniejsze dane i podsumujemy dzisiejszą sesję. Zapraszam do zapoznania się z artykułem. 

 

Dino - notowania, akcje, opis i charakterystyka spółki

Dino S.A. to polska spółka, zajmująca się prowadzeniem sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Podmiot działa na rynku od roku 1999, siedziba mieści się w miejscowości Krotoszyn. Dino jest spółką notowaną na GPW w Warszawie na rynku podstawowym, w systemie notowań ciągłych od kwietnia 2017 roku, wchodzi także w skład indeksu WIG20. Sieć sklepów została założona przez Tomasza Biernackiego, który jest posiadaczem większościowego pakietu akcji spółki. Kurs akcji Dino

Poniżej zamieszczona została tabelka, w której możesz znaleźć takie dane jak: kurs otwarcia, TKO, kurs zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę oraz zmianę procentową kursu na przestrzeni dnia dzisiejszego.

Reklama

 

Nazwa spółki

Dino S.A

Kurs otwarcia

286

Teoretyczny kurs otwarcia

292

Kurs zamknięcia

292

Najwyższy kurs

297.1

Najniższy kurs

284.3

Zmiana procentowa

2.92562

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.

 

 

Pepco: akcje, notowania, opis i charakterystyka spółki

Reklama

 

Pepco to europejska sieć sklepów, działalność spółki opiera się na sprzedaży produktów użytku codziennego, w tym także odzieży. Firma została założona w roku 1999, jako oddział brytyjskiego Brown&Jackson. Spółka jest notowana na giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od roku 2021, wchodzi również w skład indeksu WIG20, który zrzesza 20 najpłynniejszych spółek. 

 

Kurs akcji Pepco

 

Poniższa tabelka prezentuje dzisiejsze kursy i notowania spółki Pepco S.A..

 

Nazwa spółki

Pepco

Kurs otwarcia

39.78

Teoretyczny kurs otwarcia

40.5

Kurs zamknięcia

40.5

Najwyższy kurs

41.58

Najniższy kurs

39.72

Zmiana procentowa

1.25

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań Pepco.

Czytaj więcej