Reklama

Masz ciekawy temat? Napisz do nas

twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Flying Atom

W sobotę 17 lutego w Poznaniu odbędzie się konferencja poświęcona kryptowalutom organizowana przez firmę FlyingAtom z okazji otwarcia swojego biura w tym mieście. Spotkanie odbędzie się w Andersia Hotel znajdującym się na Placu Andersa 3 w Poznaniu. Wstęp na konferencję jest darmowy, a sala będzie przygotowana na przyjęcie 110 osób.

 

FlyingAtom to polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą, czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Krakowie oraz nowootwarte w Poznaniu. Przedstawicieli firmy znajdziemy także w Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Lublinie, Olsztynie oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. W Warszawie poza siedzibą główną firmy znajduje się również Bitomat. Można go znaleźć w Galerii Millenium (Al. Jerozolimskie 123) w Restauracji Nepalskiej Siddhartha. Dokonując tam transakcji możemy otrzymać od obsługi restauracji kubeczek z motywem kryptowalut. W planach firmy znajduje się otwarcie nowych placówek w kraju, kolejne automaty do zakupu Bitcoinów oraz rozszerzenie handlu o inne kryptowaluty.

Poza działalnością związaną z handlem Bitcoinem FlyingAtom zajmuje się też doradztwem księgowym i podatkowym związanym z kryptowalutami. Firma organizuje też profesjonalne warsztaty i szkolenia. W warszawskim biurze odbywają się comiesięczne spotkania pod hasłem Dni Otwarte FlyingAtom. Poruszane tam tematy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero początkujących z kryptowalutami ale też takich, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. W miastach gdzie otwierane są nowe biura, firma organizuje dodatkowo konferencje. Wszystkie spotkanie organizowane przez FlyingAtom można znaleźć na grupie meetup https://www.meetup.com/pl-PL/Kryptowaluty-Blockchain-Polska.

Reklama

 

Na poznańskiej konferencji nie zabraknie prelegentów z różnych dziedzin związanych z kryptowalutami i technologią Blockchain. Podczas spotkania 17.02 będzie okazja wysłuchać, aż 6 prezentacji.

 

Szczegółowa agenda:

15:00 - 15:30 - Janusz Zieliński - FlyingAtomBitHub.pl“Bezpieczny portfel Bitcoin, jak nie paść ofiarą kradzieży”
15:30 - 16:30 - ŻET Technologies -  “Sieć blockchain od środka, dlaczego tak ważna jest decentralizacja na przykładzie kopalni wydobywczej”
16:30 - 17:30 - Rafał Kiełbus - Polski Akcelerator Technologii Blockchain - "Rafał prostuje Blockchain: Blockchain jako baza danych i dlaczego adresy nie istnieją"
17:30 - 17:50 - Przerwa na kawę i networking 
17:50 - 18:50 - Zuzanna Umińska -  Profit Plus: Biznes Podatki Prawo Księgowość - "Rozliczanie Osób fizycznych oraz Działalności gospodarczych z obrotu kryptowalutami za rok 2017"
18:50 – 19:50 - Jakub Zarembiński – Tokenika - "EOS - ukierunkowana biznesowo platforma dla zdecentralizowanych aplikacji"
19:50 - 20:50 - Arkadiusz Jóźwiak -  Comparic.pl - "Analiza techniczna na rynku kryptowalut"

Po konferencji od godziny 21.00 odbędzie się afterparty w klubie Alibi.

Reklama

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu. 

BIORĘ UDZIAŁ

Czytaj więcej