• Odbierz prezent
Kurs - Handluj z Price Action

Kurs - Handluj z Price Action


Głównym celem kursu "Handluj z Price Action" jest wyjaśnienie podstawowych pojęć analizy Price Action, takich jak: świece japońskie, formacje świecowe, horyzontalne poziomy wsparcia/oporu, przestrzeń rynkowa. Poszczególne nagrania cechuje wzajemna zależność kategorii, co oznacza, że aby zrozumieć np. formację pin bar, wskazane jest nawiązanie do horyzontalnych poziomów odniesienia. Wszystkie aspekty analizy PA są rozpatrywane holistycznie, czyli z uwzględnieniem całościowego spojrzenia na rynek. Np. - w przypadku analizy spadkowej formacji pin bar na rynku w trendzie wzrostowym, w pierwszej kolejności będzie analizowana formacja kontynuacji, czyli negacja spadkowej formacji pin bar jako sygnał kontynuacji trendu głównego. Dodatkową ideą kursu jest wdrożenie w analizę z perspektywy wielu interwałów czasowych ze szczególnym uwzględnieniem wykresu M1. W tym kontekście rozwinięta jest koncepcja sprzeczności oraz harmonii sygnałów PA z różnych interwałów czasowych. Kurs prowadzi jeden z największych i najbardziej znanych ekspertów PA w Polsce - dr Zbigniew Wieczorek.

  • Sortuj według:
  • Alfabetycznie
  • Data dodania
  • Najwyżej oceniane
    Sposób wyświetlania

Podoba Ci się to co robimy? Chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi publikacjami wideo?

Subskrybuj nasz kanał. Za darmo.

Subskrybuj
Materiały wideo dostępne na portalu www.fxmag.pl to darmowe publikacje udostępniane za pomocą platformy YouTube. Większość publikowanych przez nas treści w formie wideo, powstaje w naszym biurowym studiu nagraniowym. Daje to gwarancje, że każde nowo produkowane nagranie spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego widza.

Podstrona wideo została podzielona ze względu na treść, która poruszana jest w danym materiale. Na naszej stronie znajdziesz ogrom publikacji traktujących o rynku Forex, rynku akcyjnym, kryptowalutach. Wszystko po to, żeby najefektywniej przekazać ponadczasową wiedzę Inwestorowi Indywidualnemu, czyli Tobie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o każdym nowym nagraniu koniecznie subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube, na którym znajdują się wszystkie udostępnione nagrania. Wszystkie materiały wideo są DARMOWE, w niektórych przypadkach będziesz proszony o zalogowanie się do portalu, ale bez obaw, nie będziesz zobowiązany do uiszczenia opłaty. Aktualnie na naszym kanale znajdziesz prawie 500 publikacji, których oglądnięcie zajmie Ci niespełna 20000 minut. Miłego oglądania.

Jeżeli chcesz żebyśmy poruszyli jakiś temat, który szczególnie Cię interesuje, koniecznie napisz na support@fxmag.pl bądź skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.
Zamknij

Koszyk