Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

"Zyskaj przewagę na starcie" - ostatni tydzień przed nami

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Pozostał ostatni tydzień rywalizacji w konkursie "Zyskaj przewagę na starcie". Rywalizacja powoli zmierza ku końcowi, ale pozostały jeszcze ostatnie nagrody do rozdania w rankingach tygodniowych. Kto zgarnie nagrodę główną - BMWi8? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek.

 

Ubiegły tydzień był nieco uboższy jeśli chodzi o stopy zwrotu czołowej trzynastki (przypomnijmy, że właśnie tyle osób otrzymuje nagrody w rankingach tygodniowych: 1x MacBook Air, 2x iPad mini, 10x iPod shuffle). W porównaniu do poprzednich tygodni, gdzie zwycięzcy odnotowali tygodniową stopę zwrotu na poziomie 1225% i 2490%, zwycięzca tego tygodnia osiągnął "tylko" 750,29%. W drugim tygodniu rywalizacji, w którym traderzy mogli wykorzystać publikacje danych z amerykańskiego rynku pracy, ten wynik pozwoliłby zająć dopiero 11 miejsce.

 

Pozostało 5 dziennych sesji do zakończenia konkursu, a na czele stawki trwa zażarta walka o sportowy samochód marki BMW. Na obecną chwilę (9:30 16.11.2015) prowadzący może pochwalić się stopą zwrotu 7277% i wyprzedza drugiego gracza o 230 punktów procentowych. Nie jest to duża przewaga, gdyż stanowi ona nieco ponad 3% kapitału prowadzącego gracza. Trader plasujący się na trzeciej pozycji do pierwszej dwójki traci już sporo, gdyż jego wynik to 4183%, pozostali gracze nie osiągnęli pułapu 2000%.

Reklama

 

To już ostatnia szansa by dołączyć do rywalizacji i pokusić się o zgarnięcie nagród tygodniowych. Każdy nowy tydzień zaczynasz z czystą kartą i masz taką samą szansę na zdobycie nagród tygodniowych jak pozostali gracze.

 

Chcesz wziąć udział? To proste:

  • Zarejestruj się na stronie konkursowej
  • Zainwestuj wirtualne 10 000 zł na rachunku demonstracyjnym Active NDD
  • Uzyskaj najwyższą stopę zwrotu w rankingach tygodniowych bądź rankingu głównym

 

Reklama

Możesz także walczyć o nagrodę główną - BMW i8 o wartości 600 tyś. złotych. Szans na udane transakcje na rynku w tym tygodniu nie zabraknie.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Tematy

Reklama
Reklama