Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Zbyszek czyta Niala: Przewiduj nie reaguj

|
selectedselectedselected
Zbyszek czyta Niala: Przewiduj nie reaguj | FXMAG INWESTOR
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

"Jeśli każesz mi ściąć drzewo w ciągu sześciu godzin, pierwsze cztery spędzę ostrząc moją siekierę" - takim aforyzmem Abrahama Lincolna rozpoczyna swój artykuł Nial Fuller pt. Przewiduj nie reaguj. Dr Zbigniew Wieczorek w odcinku analizującym w/w artykuł odkryje kolejne tajniki strategii Niala Fullera, a także wyjaśni jakie negatywne skutki przynosi kompulsywne sprawdzanie poziomów cen na rynku walutowym.

Dr Zbigniew Wieczorek czyta i analizuje kolejny artykuł australijskiego tradera i szkoleniowca - Niala Fullera, poświęcony psychologii inwestowania na rynku Forex i metodologii Price Action.

Obejrzyj pozostałe nagrania z cyklu: Zbyszek czyta Niala

Ten materiał to tłumaczenie artykułu z bloga Niala Fullera. Oryginalny tekst znajdziesz pod tym linkiem. Nial Fuller specjalizuje się w trading'u opartym o metodę Price Action. Jeżeli jesteś zainteresowany tą metodą handlu polecamy zapoznać się z najnowszymi materiałami Niala na jego blogu.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Zbigniew Wieczorek

Zbigniew Wieczorek

Specjalizuje się w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.


Reklama
Reklama