Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Przygotowanie do sesji - UWAGA DANE! [28.06.17]

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Drugi dzień z kolei rynek walutowy będzie się znajdował pod silnym wpływem bankierów centralnych. Tym razem czwórka z nich przemawiać będzie podczas wspólnego panelu.

Podobnie jak wczoraj, istotne wydarzenia z kalendarza makroekonomicznego otwiera przemówienie przedstawiciela FedJohna Williamsa. Inwestorzy będą jednak czekać głównie na popołudniowy panel dyskusyjny – podczas forum organizowanego przez EBC wypowiadać się będą prezesi banków centralnych z Japonii, Wielkiej Brytanii, Kanady i strefy euro. Tak więc w jednym miejscu będziemy mieć szefów czterech z ośmiu najważniejszych na świecie banków centralnych. Trudno spodziewać się, by na tym spotkaniu padły konkretne deklaracje na temat polityki pieniężnej ze strony Kurody, Carneya, Poloza lub Draghiego. Nie należy jednak wykluczać, że padną na nim słowa istotne dla rynku walutowego.

Z wydarzeń o innym charakterze mamy dziś odczyt danych o zapasach ropy naftowej w USA. Ostatnie tygodnie pokazały, że rynek reaguje dynamicznie na te informacje, stąd również dziś należy się spodziewać podwyższonej zmienności cen czarnego złota.

 

Sesja europejska (28.06.17)

Reklama

15:30 – EUR, GBP, CAD, JPY – Panel dyskusyjny EBC

 

Sesja amerykańska (28.06.17)

09:30 – USD – John Williams (Fed)

16:00 – USD – Indeks podpisanych umów kupna domów

16:30 – WTI – Zapasy ropy naftowej w USA

Reklama

 

Sesja azjatycka (29.06.17)

03:00 – AUD – Sprzedaż nowych nieruchomości

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Reklama
Reklama