Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Przygotowanie do sesji - UWAGA DANE! [26.06.17]

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Nowy tydzień handlowy rozpoczynamy z kilkoma ciekawymi odczytami w kalendarzu makroekonomicznym. Będą to dane o średniej wadze dla rynku walutowego, ale część mnich może nieznacznie podnieść zmienność notowań walut.

Podczas sesji europejskiej kluczowe może być publikacja indeksów instytutu Ifo, na temat nastrojów biznesowych w niemieckiej gospodarce. Istotnych ruchów na parach z euro możemy się spodziewać jedynie przy znacznych odchyleniach od prognoz. Te zakładają wartości indeksów zbliżone do tych z poprzedniego miesiąca. Na notowania euro może wpłynąć jeszcze wieczorne przemówienie Mario Draghiego, choć w przypadku szefa banku centralnego nie oczekuje się tym razem istotnych komentarzy dotyczących polityki pieniężnej EBC.

W trakcie sesji amerykańskiej czekają nas nieco mniej istotne dane. Publikacja dotycząca zamówień na środki trwałem może wywołać tylko nieznaczne ruchy na parach z dolarem amerykańskim.  Mało interesująca może być sesja azjatycka, gdzie najważniejszym odczytem będą dane o bilansie handlowym Nowej Zelandii.

 

Sesja europejska (26.06.17)

10:00 – EUR – Nastroje biznesowe w Niemczech (wg Ifo)

Reklama

10:00 – PLN – Stopa bezrobocia w Polsce

 

Sesja amerykańska (26.06.17)

14:30 - USD - Zamówienia na środki trwałe

 

Sesja azjatycka (27.06.17)

00:45 – NZD – Bilans handlowy

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Reklama
Reklama