Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Przygotowanie do sesji - UWAGA DANE! [14.08.17]

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Nowy tydzień na rynkach zaczyna się dość spokojnie, przynajmniej jeśli mówimy o wydarzeniach o charakterze makroekonomicznym. Dziś rynki nie będą miały do zdyskontowania wielu istotnych danych, więc jeśli nie będzie na nie wpływała geopolityka, to możemy spodziewać się nieciekawej sesji pod względem zmienności.

Podczas sesji europejskiej jedynym wartym uwagi odczytem będą dane o produkcji przemysłowej w Europie. Nie spodziewamy się jednak, by wywołały bardzo silne ruchy na parach z euro. Z kolei w trakcie sesji amerykańskiej na notowania walut nie powinny wpływać żadne publikacje.

Nieco ciekawiej może być podczas sesji azjatyckiej, podczas której uwaga inwestorów skupiona będzie na dolarze australijskim. Dziś opublikowany zostanie protokół z ostatniego posiedzenia RBA. Samo oświadczenie do sierpniowej decyzji banku centralnego było dość ostrożne i mało konkretne. Być może informacje zawarte w protokole z posiedzenia powiedzą nam więcej o perspektywach zmian w polityce pieniężnej RBA. Od tego uzależnione będzie zachowanie kursu dolara australijskiego.

 

Sesja europejska (14.08.17)

 11:00 – EUR – Produkcja przemysłowa w strefie euro

Reklama

 

Sesja amerykańska (14.08.17)

brak istotnych wydarzeń

 

Sesja amerykańska (15.08.17)

03:30 – AUD – Protokół z posiedzenia RBA

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Tematy

Reklama
Reklama