Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Martyngał- autostrada do bogactwa, czy bankructwa? Webinar inwestycyjny

|
selectedselectedselected
Martyngał- autostrada do bogactwa, czy bankructwa? Webinar inwestycyjny | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Warto znać wszystkie możliwości jakie oferuje nam rynek, a następnie dążyć do opracowania własnej strategii. Czasem pójście na skróty może przynieść krótkoterminowe korzyści, jednak w długiej perspektywie często doprowadza do ruiny. Wielu inwestorów w pewnym momencie swojej przygody wpada na pomysł, że świetnym pomysłem powinno okazać się uśrednianie stratnych pozycji, bo przecież kurs „kiedyś wróci”. Ekstremalną odmianą takiego podejścia do inwestowania jest martyngał. Pochodzi on oczywiście od gier hazardowych, co na pierwszy rzut oka powinno zapalać czerwoną lampkę w naszych umysłach. Jak jest jednak w rzeczywistości? Pochylimy się nad tym tematem w najbliższy wtorek, 9 lutego, o godzinie 20:00. Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny, dzięki współpracy z brokerem HF Markets.

Webinar inwestycyjny

Jedną z pierwszych strategii, która przychodzi większości początkujących inwestorów do głowy jest uśrednianie stratnej pozycji. Proceder pozornie ma sens, ponieważ uzyskujemy coraz lepszą cenę wejścia. Jest jednak pewien problem, założenia zakładają, iż prędzej czy później dany instrument zawróci. W idealnym świecie tak właśnie będzie, jednak może się to wydarzyć po tym, jak zabraknie nam już kapitału. Idąc krok dalej, udało się wymyślić jeszcze bardziej agresywną wersję tej strategii. Jest to martyngał. Na czym polega oraz w jaki sposób jest stosowany? Właśnie tymi zagadnieniami zajmiemy się podczas kolejnego webinaru. Wiedza którą otrzymasz, może mieć kluczowy wpływ na wartość Twojego portfela inwestycyjnego w przyszłości.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Zdobądź dostęp do bazy ponad 80 webinarów

W naszej bazie znajdują się nagrania edukacyjne z ponad 80 webinarów. Oznacza to grubo ponad 100 godzin konkretnej wiedzy. Znajdziesz tam zarówno sposoby interpretacji rynków finansowych, jak i rozegrania poszczególnych formacji, ale także dziesiątki gotowych strategii. Ponadto, szczegółowo poruszamy najważniejsze tematy takie jak psychologia inwestowania, czy sposoby zarządzania kapitałem.

Reklama

Wiedza pochodząca z webinarów w połączeniu z naszym kursem Akademia Inwestora, to potężny zastrzyk świadomości, dzięki którym znacząco zwiększysz swoje szanse na skuteczny handel w długiej perspektywie czasu.

Decydując się na zakup Akademii Inwestora, otrzymasz od nas w prezencie cały pakiet nagrań z webinarów. Dodatkowo, korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczony zostanie 20% rabat na dowolne produkty w naszym sklepie.

Przejdź do sklepu FXMAG

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę

Reklama
Reklama