Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Jak handlować w obliczu kryzysów [WIDEO]

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się kolejny czarny poniedziałek, wtorek, środa czwartek lub piątek. W erze globalizacji  rynków finansowych zdarzenia dotyczące pojedynczego kraju szybko rozprzestrzeniają się na światowe rynki. Przy rosnącym ryzyku geopolitycznymm, zagrożeniu atakami terrorystycznymi rynki finansowe są podatne na znaczne wahania i nawet stosunkowo mały problem jest w stanie poważnie ruszyć notowaniami - choćby na kilka godzin.

  • Co robić, gdy nadchodzi taki moment?
  • Czy handlować i próbować wykorzystać sytuację?
  • Jeżeli tak, to jak?

Tego wszystkiego dowiesz się oglądając ostatni wykład naszego redaktora naczelnego - Dawida Augustyna.

 

 

Dawid Augustyn

Reklama

Redaktor naczelny magazynu FxMag i współtwórca projektu Consilium Invest. Od 11 lat aktywny inwestor na rynkach finansowych. Propagator klasycznych metod inwestowania. Po długim okresie poszukiwań odpowiedniej strategii inwestycyjnej i wypróbowaniu niezliczonej ilości narzędzi i systemów transakcyjnych, doszedł do wniosku, że sukces gwarantuje wyłącznie powrót do rynkowych korzeni. Swoją strategię inwestycyjną oparł na ideologii od lat głoszonej przez Johna Murphy'iego i Alexandra Eldera. W miarę upływu czasu i ewolucji rynkowych mechanizmów dostosował opracowane przez nich metody do współczesnych realiów. W codziennym handlu kieruje się techniką formacji cenowych, wzmacnianych odpowiednio dobranymi i skalibrowanymi wskaźnikami.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Tematy

Reklama
Reklama