Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

GBP/USD - czekamy na kontynuację tendencji wzrostowej

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Rynek GBP/USD wciąż realizuje scenariusz wzrostowy, który już wcześniej przedstawialiśmy w analizach na FxMag.pl. Ostatnie dni to walka o przebicie istotnej strefy oporu. To wydarzenie dałoby traderom atrakcyjną możliwość na dołączenie do strony popytowej.

 

Na interwale dziennym widzimy, że w ubiegłym tygodniu uruchomiony został scenariusz wzrostowy oparty na formacji RGR. Zasięg ruchu wypada w tym przypadku przy poziomie 1,338, co od obecnych poziomów daje nam jeszcze około 550 pipsów ruchu.  W przypadku realizacji zasięgu formacji warto obserwować zachowanie się rynku w pobliżu ważnej strefy oporu, wypadającej przy poziomie 1,345.

 

GBP/USD - D1

gbpgbp

Reklama

 

Interwał H1 ukazuje nam obecną konsolidację, która odbywa się pomiędzy poziomami 1,277 i 1,285. Widzimy w tym przypadku, że strefa wsparcia jest dość mocno osadzona, gdyż przy wielokrotnych testach popyt zawsze odbijał notowania w górę. Tak dzieje się również dziś. Wybicie konsolidacji (górą lub dołem) powinno wskazać nam krótkoterminowy kierunek ruchu. W pierwszej kolejności oczekujemy jednak ruchu w górę.

 

GBP/USD - H1

gbpgbp

 

Reklama

GBP/USD zlecenie buy stop (swing trading)

cena otwarcia:  1,2890

SL:  1,2750

TP: 1,3380

Data wygaśnięcia 28.04.17 20:00

Reklama

Przestaw SL na BE po +60 pipsach

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Tematy

Reklama
Reklama