Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

FXTM oficjalnym sponsorem Dominiki Cibulkovej

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Broker FXTM, główny partner naszego portalu, związał się z kolejnym reprezentantem świata sportu w ramach umowy sponsorskiej. Będzie promował swoją markę we współpracy z czołową tenisistką – Dominiką Cibulkovą.

 

FXTM, broker regulowany przez cypryjski CySEC, został oficjalnym sponsorem słowackiej tenisistki, zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji turnieju WTA Finals i obecnie dziewiątej zawodniczki rankingu WTA.

Dla FXTM to kolejna tego typu umowa z przedstawicielami światowego sportu. W sezonie 2017 Formuły 1 broker wspiera zespół Sahara Force India (obecnie 4. miejsce w rankingu konstruktorów). Z kolei w ubiegłym roku ambasadorem FXTM został Valery Rozov, gwiazda i pionier ekstremalnego sportu, jakim jest BASE jumping.

 

Reklama

Tak broker komentuje nawiązanie współpracy z młodą tenisistką:

„Znana ze swojej niesamowitej koncentracji, agresywnego stylu gry i pragnienia zdobycia każdego punktu, Dominika jest najlepszym przykładem tego, jak wiele można osiągnąć dzięki treningowi, wytrwałości o dążeniu do doskonałości.” – czytamy w komunikacie FXTM. „Dzięki wspólnej pasji, dążeniu do bycia najlepszym, współpraca pomiędzy Dominiką i FXTM przyczyni się do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów przez obie strony w 2017 roku”.

 

FXTM jest międzynarodowym brokerem z lokalnym podejściem do klientów. FXTM jest również wielokrotnym zdobywcą międzynarodowych nagród za swoją doskonałość w prowadzeniu biznesu. Został założony w 2011 r. z misją maksymalizowania zysków klientów, oferując traderom dostęp do światowego rynku walutowego.

Zapoznaj się z preferencyjnymi warunkami handlu w FXTM

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Reklama
Reklama