Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

EUR/USD przed Payrolls

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Dziś o godzinie 14:30 poznamy dane z amerykańskiego rynku pracy (Śledź relację LIVE). W momencie publikacji spodziewamy się większej zmienności na parach z dolarem, w tym EUR/USD.

 

Jeżeli chodzi o sytuację techniczną, to z perspektywy interwału D1 obowiązuje tendencja wzrostowa. Scenariusz zmieniłby się na spadkowy dopiero w momencie wybicia dołem strefy zaznaczonej kolorem zielonym. Aktualnie co prawda znajdujemy sie na oporze wynikającym z geometrii 1:1 oraz mierzenia 127,2%, natomiast po jego wybiciu kurs powinien ruszyć w kierunku zniesienia 161,8%.

 

Wykres 1. Para walutowa EUR/USD interwał D1

EUR/USDEUR/USD

 

Reklama

Patrząc na niższy interwał czasowy - H4, widać wyraźną tendencję wzrostową. W tej chwili najbliższym kluczowym wsparciem są okolice okrągłego poziomu 1,0900, gdzie wypada dolne ograniczenie układu Overbalance (niebieski prostokąt).
 

Wykres 2. Para walutowa EUR/USD interwał H4

EUR/USDEUR/USD

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

 

EUR/USD zlecenie oczekujące buy limit

cena otwarcia:  1,0900

SL:  1,0850

TP: 1,1100

Reklama

Data wygaśnięcia 05.05.17 20:00

Przestaw SL na BE po +35pipsach

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Łukasz Stefanik

Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Autora możesz obserwować na LINKEDIN 


Reklama
Reklama