Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Decyzja EBC - Zapraszamy na relację live!

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Już w najbliższy czwartek (8 września) poznamy decyzję Europejskiego Banku Centralnego w sprawie stóp procentowych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu makroekonomicznym na wrzesień, dlatego będziemy je śledzić podczas relacji live w serwisie FXMAG.PL

Relację rozpoczniemy o godzinie 13:00, by przygotować się do decyzji EBC, którą poznamy o 13:45. Będziemy śledzić zachowania rynków, prezentować opinie ekspertów oraz inne informacje i dane, które pomogą Ci przygotować się na decyzję Europejskiego Banku Centralnego. Również konferencja prasowa Mario Draghiego zaplanowana na 14:30 może przynieść podwyższoną zmienność na rynku.

 

Śledź relację live

 

Reklama

To właśnie konferencja Mario Draghiego może być głównym punktem czwartkowej sesji EBC. Zarówno ekonomiści jak i rynki dają małe szanse luzowaniu polityki pieniężnej podczas czwartkowego posiedzenia, ale oczekują, że do końca roku EBC zdecyduje się na taki krok. Podczas czwartkowej konferencji wszyscy będą zwracać uwagę na wskazówki z ust Mario Draghiego. Ważny będzie nie tylko termin w którym EBC zdecyduje się dokonać zmian w polityce pieniężnej, ale również narzędzia jakich użyje. Na ten moment oczekiwania skierowane są na cięcie stopy depozytowej i przedłużenie programu QE, ale coraz częściej mówi się również o potrzebie wprowadzenia zmian w samym programie poprzez choćby dołączenie akcji do puli skupowanych aktywów.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Tematy

Reklama
Reklama