Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

AUD/NZD - czekamy na silny sygnał kupna

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Dziś obserwujemy znaczące umocnienie dolara australijskiego w stosunku do dolara nowozelandzkiego. Z perspektywy technicznej przewaga waluty z Australii może być kontynuowana w kolejnych dniach, gdyż rynek jest bliski wygenerowania sygnału wzrostowego.

 

Na wykresie H4 widzimy tworzącą się od ponad miesiąca formację RGR, sygnalizującą możliwe odwrócenie spadkowej tendencji średnioterminowej. Sygnał dla kupujących wygenerowany zostanie w momencie przebicia poziomu 1,055 (potwierdzeniem wybicia powinno być zamknięcie się świecy powyżej tego poziomu). W takim scenariuszu oczekiwać będziemy ruchu w okolice poziomu 1,073.

 

AUD/NZD - H4

audnzdaudnzd

Reklama

 

W realizacji pełnego zasięgu, wynikającego z wysokości formacji, może przeszkodzić silna strefa oporu, zlokalizowana w okolicy poziomu 1,0645. Jest to poziom, na którym wcześniej obserwowaliśmy reakcje notowań. Wypada tutaj również górne ograniczenie układu overbalance i zniesienie 61,8% ostatniego impulsu spadkowego.

 

AUD/NZD - D1

audnzdaudnzd

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Jakub Wilk

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.


Tematy

Reklama
Reklama