Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

7 młodych bohaterów światowego handlu

|
selectedselectedselected
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Chociaż na na rynkach spotykamy dużą liczne traderów oraz specjalistów finansowyh, to tylko kilka odniosło spektakularne wzrosty na początku swojej kariery. Oto ośmiu młodych inwestorów (wszyscy poniżej 30 roku życia), których sukces uczynił bohaterami świata handlu .

 

Reed Rayman

Reed Rayman jest dyrektorem w Apollo Global Managment. Dołączył on do spółki w 2010 roku, po zakończeniu pracy w Goldman Sachs – miał wtedy tylko 28 lat. Pośród jego dokonań, przyczynił się walnie w utworzeniu biura Apollo w Hong Kongu, a także pomógł Verso Papier zakończyć warte 1,4 mld USD przejęcie NewPage Holdings. 

 

Reklama

Scott Travers

Mimo swojego młodego wieku (29 lat) Travers jest wiceprezesem JPMorgan Chase. Zarządza funduszem wartym 9 mld dolarów, zarządzając majątkiem prywatnych osób, innych menadżerów hedgingowych oraz banków inwestycyjnych. Kiedy specjaliści powierzają Ci swoje pieniądze, to wiesz, że jesteś gwiazdą.

 

Simon Drake

Drake to kolejny wiceprezes JPMorgan Chase. Jest najważniejszym animatorem na rynku obligacji korporacyjnych, co oznacza, że jest on odpowiedzialny za transakcje opiewające się na setki milionów dolarów na rynku obligacji o ratingu inwestycyjnym. Był związany z JP Morgan odkąd uzyskał dyplom z ekonomii na Harvardzie.

 

Reklama

Ashley Wallace

Wallace jest dyrektorem Bank of America, gdzie pracuje w zespole, który odpowiada za odnajdywanie najlepszych okazji na rynku kacji. W 2013 roku przejęła w zarządzanie portfel inwestycyjny i osiągnęła imponujące wyniki. Na przykład, sama zdołała zwiększyć prowizje o 43% w 2014 roku. Robi to wrażenie jak na osobę, która nie ma jeszcze 30 lat.

 

Moran Baldar 

Boldar jest wiceprezesem Goldman Sachs, wcześniej pracował jako trader w JPMorgan Chase. 27-latka prowadzi odpowiada za dział instrumentów pochodnych dla rynków rozwiniętych, działając jako animator rynku m.in dla indeksu S&P500. Balder jest absolwentką Columbia University, a dorastała w New Jersey po przeprowadzce z Izraela w młodym wieku.

 

Reklama

Harry Greene

Greene jest również wiceprezesem Goldman Sachs, ma 29 lat i jest o 2 lata starszy od Baldar. Jest on odpowiedzialny za nadzorowanie głównej strategii inwestycyjnej banku, działającej w formie funduszu hedgingowego. Specjalizuje się w inwestycjach, które dotyczą arbitrażu na rynku fuzji, jak również zagrożonego długu (distressed debt).

 

Brij Khurana           

Khurana jest jednym z zaledwie czterech osób odpowiedzialnych za zarządzanie portfelem o wartości 110 mld dolarów w Pacific Investment Management Company (PIMCO). Dba o wszystkich klientów instytucjonalnych PIMCO, zarządzając ich portfelami instrumentów stałym dochodzie? Ma 29 lat, posiada dyplom z ekonomii z Princeton oraz tytuł MBA na Harvardzie.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


easyMarkets

easyMarkets

easyMarkets (wcześniej EasyForex) jest brokerem świadczącym usługi w 160 krajach. Zapewnia dostęp do ponad 175 produktów inwestycyjnych, w tym: walut, towarów i opcji. easyMarkets posiada licencję cypryjską - CySEC (ważną na terenie całej UE na mocy dyrektywy MIFiD) oraz australijską - ASIC.


Tematy

Reklama
Reklama