Publikacja: -
Wydarzenie: -
Pilne

Zdobywanie punktówProgram lojalnościowy został skonstruowany z myślą o naszych wiernych czytelnikach, którzy w zamian za swoje zaangażowanie nagrodzeni są punktami. Punkty można otrzymywać nie tylko w przypadku zakupów, ale również wtedy, gdy podzielisz się z innymi treścią strony FxMag, podeślesz zdjęcie z magazynem FxMag, bądź napiszesz do nas swój artykuł.
Zobacz za co nagradzamy punktami
Udostępnij artykuł ze strony FxMag Star FxMag+50pkt
Spodobała Ci się treść opublikowanego artykułu na stronie www.fxmag.pl?

Świetnie. Możesz zgarnąć dodatkową pulę punktów w programie lojalnościowym. Wystarczy, że treścią podzielisz się ze swoimi znajomymi. Skorzystaj z buttonów społecznościowych, które znajdują się przy każdym opublikowanym artykule.
1 udostępniony artykuł = extra 50 pkt
FxMag Points
Podeślij zdjęcie z magazynem Star FxMag+500pkt
Uważasz, że warto chwalić się, że czytasz FxMag. My z pewnością tak uważamy, dlatego nagradzamy podsyłane zdjęcia z FxMagiem.

Jesteś w ciekawym miejscu? Zwiedzasz świat? Podeślij na support@fxmag.pl bądź wrzuć na naszego facebooka zdjęcie z magazynem FxMag. 1 zaakceptowan zdjęcie = extra 500 pkt
FxMag Points
Napisz artykuł do kolejnego wydania Star FxMag+2000pkt
Rynek walutowy to twoja pasja a dodatkowo dysponujesz lekkim piórem? Koniecznie napisz na wybrany przez siebie temat artykuł do FxMaga. Podeślij go na support@fxmag.pl. Jeżeli uznamy, że warto się nim podzielić z naszymi czytelnikami otrzymasz extra 2000 pkt. 1 opublikowany w magazynie artykuł = extra 2000 pkt Spokojnie, jeżeli artykuł został opublikowany tylko na stronie FxMag, również otrzymasz od nas punkty. Dokładnie 1000 dodatkowych punktów zasili twój program lojalnościowy
FxMag Points
Jesteś klientem Consilium Invest? Star FxMag+1000pkt
Jeżeli jesteś pełnoprawnym klientem portalu www.consiliuminvest.pl, otrzymasz od nas extra 1000 punktów w systemie lojalnościowym.

Consilium Invest to projekt wspierający Tradera, idealne narzędzie jeżeli chcesz zweryfikować swoje transakcje, podnieść swoje umiejętności bądź chcesz obserwować strategie wykorzystywane przez Traderów Consilium Invest.

Wystarczy, że napiszesz na support@fxmag.pl prośbę o weryfikację. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia twoje konto zasili 1000 punktów.
FxMag Points
Uczestnicz aktywnie w webinarze Star FxMag+50pkt
Uczestniczysz w naszych webinarach? Uczestnicz w nich aktywnie. Każdy Uczestnik spotkania online, który aktywnie wspierał będzie dyskusje, zadawał ciekawe pytania i dzielił się swoimi spostrzeżeniami zostanie przez nas nagrodzony.

1 aktywnie spędzony webinar = extra 50 punktów
FxMag Points
Zamknij
Zarejestruj się, aby otrzymać pełen dostęp do zasobów portalu oraz 1 nr magazynu FXMAG za darmo!