• Sklep
  • Odbierz prezent

Psychologia Podcasty

Akcje Forex Indeksy Surowce Towary Bitcoin

Wsłuchaj się w rynek

Po raz pierwszy w Polsce podcasty dedykowane Inwestorom Indywidualnym. Słuchaj kiedy i gdzie chcesz

Odtwarzaj
Baza podkastów dla Inwestorów Indywidualnych FxMag

Ostatnio dodane

Pieskie życie inwestora

Zuzanna Roma Kubska

Wieczór. Jak zwykle, jem kolację, pracując przed komputerem. Mój młody psiak przychodzi do mnie, siada obok. Pochłonięta pracą, nie reaguję. Delikatnie szturcha mnie łapą.

Psychologia na FXMAG

Na portalu FXMAG znajdziesz kompleksowe materiały poświęcone psychologii inwestowania. Publikujemy materiały związane z finansami behawioralnymi, błędami poznawczymi, umysłowymi pułapkami, czyhającymi na każdego tradera. Radzimy jak poradzić sobie ze stratą, jak unikać serii stratnych transakcji, a także w jaki sposób uniknąć over-tradingu. Publikujemy nie tylko autorskie artykuły, lecz również przekłady tekstów, np. znanego szkoleniowca i tradera Niala Fullera. Mieliśmy zaszczyt gościć w naszej redakcji Martina J. Pringa, autora legendarnej książki "Psychologia Inwestowania", a teraz oddajemy w Twoje ręce potężną bazę psychologicznej wiedzy, niezbędnej dla każdego Inwestora Indywidualnego. Czytaj

  • Sortuj według:
  • Alfabetycznie
  • Data dodania
  • Najwyżej oceniane
    Sposób wyświetlania

Wybierasz się na pieszą wędrówkę? Chcesz pobiegać? Może posłuchać naszych podcastów w samochodzie?

Pobierz pełną bazę podcastów za darmo, bez gwiazdek
- funkcja dostępna wkrótce

W odpowiedzi na co raz większe wymagania Inwestorów Indywidualnych dotyczące jakości publikowanych treści oraz ich formy postanowiliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce udostępnić Inwestorom treści w formie audio. Jest to idealny sposób przekazywania informacji szczególnie wtedy gdy nie masz czasu bądź możliwości oglądnięcia wideo bądź przeczytania artykułu. Wszystkie treści audio udostępniane w postaci podcastów są darmowe.

Możesz być na bieżąco z naszymi podcastami poprzez subskrypcję naszego oficjalnego kanału na portalu SoundCloud. Możesz oczekiwać, że w każdym tygodniu pojawi się przynajmniej kilka nowych publikacji audio.

Podcasty to nie tylko zapis audio artykułów ponadczasowych, ale także regularnie prowadzone przez redakcję FxMag audycje. O wszystkich nowych programach audio będziesz informowany za pomocą maila, dlatego koniecznie zarejestruj się na portalu fxmag.pl lub zapisz się na nasz newsletter.

Chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi podcastami?

Subskrybuj nasz kanał na soundcloud i otrzymuj komunikaty o nowych nagraniach

Subskrybuj
Zamknij

Koszyk