• Sklep
  • Odbierz prezent
Instrument Zmiana Kurs Czas Cena otwarcia Cena max. Cena min.
ALUMINIUM 0.17% 1793 19:29 1790 1787 1768 Kup Sprzedaj
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/ALI2!/

Co to jest aluminium

Aluminium to surowiec, którego głównym składnikiem jest glin zawierający różną ilość zanieczyszczeń w zależności od metody produkcji. Najbardziej skuteczną metodą pozyskiwania aluminium jest rafinacja elektroniczna oraz elektronizacja tlenku glinu.

 

Jak handlować wykorzystując aluminium

Inwestować w oparciu o notowania aluminium możesz poprzez zawieranie kontraktów CFD oraz kontraktów Futures. CFD opiera się na dźwigni finansowej, co oznacza, że nie musisz posiadać całości kapitału na zabezpieczenie transakcji, aby otworzyć pozycję. Inwestowanie na rynkach finansowych związane jest z ryzykiem utraty kapitału, dlatego koniecznie zapoznaj się z notowaniami giełdowymi aluminium online na żywo, które znajdziesz na górze strony.

 

Czy warto inwestować w aluminium

Przed podjęciem ostatecznej decyzji inwestycyjnej musisz dokładnie przeanalizować rynek wykorzystując w tym celu analizę techniczną oraz fundamentalną. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy darmowy kurs analizy technicznej, abyś mógł nauczyć się jak przewidywać przyszłe formacje cenowe na podstawie historycznych danych zawartych na wykresie. Koniecznie dowiedz się również jakie czynniki wpływają na notowania aluminium na rynku finansowym – ten proces nazywamy analizą fundamentalną. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o inwestowaniu na rynkach finansowych oraz analizie technicznej, przeczytaj nasze artykuły o analizie harmonicznej, overbalance, ichimoku oraz price action.

Lubisz nasze publikacje? Polub nasz fanpage

Jeżeli jesteś zadowolony z tego co robimy, możesz się nam odwdzięczyć dając like'a.

Zamknij

Koszyk