• Odbierz prezent
Instrument Zmiana Kurs Czas Cena otwarcia Cena max. Cena min.
SNAP SNAP.US 0% 13.21 01.07 21:59 13.21 13.41 12.78
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/SNAP/

Co to jest Snap Inc

Snap Inc to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się social media, będące właścicielem takich produktów jak: Snapchat, Spectacles, Bitmoji oraz Zenly. Oryginalna nazwa przedsiębiorstwa to Snapchat Inc. Zmieniona ją w 2016 roku na Snap Inc. Spółka notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie NYSE.

 

Kiedy powstało Snap Inc

Firma została założona w 2011 roku przez Evana Spiegela oraz Bobby’iego Murphy’iego. W 2013 roku aplikacja Snapchat została zaatakowana przez hakerów. W skutek czego ponad 4,5 miliona nazw użytkowników oraz numerów telefonów wyciekło do Internetu. Siedziba Snap Inc mieści się w Venice w USA.

 

Gdzie kupić akcje Snap Inc

Akcje Snap Inc kupisz za pośrednictwem instytucji finansowych regulowanych w USA. Alternatywnym sposobem inwestowania w oparciu o notowania spółki Snap Inc jest zawieranie kontraktów na różnicę kursu (CFD), które dostarczane są także przez polskich brokerów. CFD opierają się na dźwigni finansowej, co oznacza, że nie musisz posiadać kapitału na zabezpieczenie pozycji. Przed podjęciem decyzji finansowej zapoznaj się z notowaniami giełdowymi Snap Inc online na żywo, które znajdziesz na wykresie powyżej.

 

Czy warto kupować akcje Snap Inc

Na pewno warto dokonać analizy spółki, aby dowiedzieć się więcej o sytuacji finansowej firmy. Analiza techniczna to proces pozwalający przewidzieć z pewnym prawdopodobieństwem przyszłe formacje cenowe. Analiza fundamentalna to zbieranie i analizowanie informacji ekonomicznych, które mogą mieć wpływ na przyszłe notowania giełdowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestowaniu na rynkach finansowych zapoznaj się z analizą harmoniczną, overbalance, ichimoku oraz price action.

Lubisz nasze publikacje? Polub nasz fanpage

Jeżeli jesteś zadowolony z tego co robimy, możesz się nam odwdzięczyć dając like'a.

Zamknij

Koszyk