• Odbierz prezent
Instrument Zmiana Kurs Czas Cena otwarcia Cena max. Cena min.
JPMORGAN CHASE -0.22% 152.76 17:55 153.1 154.85 152.7 Kup Sprzedaj
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/JPM/

Co to jest JPMorgan

JPMorgan jest to amerykański holding finansowy, który działa w ponad 50 krajach na świecie. Aktywa tego przedsiębiorstwa przekraczają 2,5 biliona dolarów. Siedziba JPMorgan znajduje się w budynku One Chase Manhattan Plaza na Dolnym Manhattanie. W Polsce przedstawicielstwo JPMorgan znajduje się w Warszawie.

Gdzie kupić akcje JPMorgan

Akcje spółki JPMorgan notowane są na Nowojorskiej Giełdzie NYSE i wchodzą w skład indeksu Dow Jones. Kupno bezpośrednich akcji możliwe jest tylko w domach maklerskich podlegających regulacji instytucji amerykańskich. W Polsce możliwy jest handel  na instrumentach pochodnych takich jak CFD. CFD pozwala zawierać transakcję bez konieczności posiadania kapitału na zabezpieczenie całej pozycji, ponieważ działa w oparciu o dźwignię finansową. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej, zapoznaj się z wykresem powyżej, który przedstawia notowania JPMorgan w rzeczywistym czasie, bez żadnych opóźnień.

Czy warto inwestować w akcje JPMorgan

Inwestowanie należy zacząć od przeprowadzenia procesu analitycznego. Pierwszą rzeczą, którą warto zrobić to przeanalizować historyczne dane na wykresach spółki, a następnie zapoznać się z informacjami fundamentalnymi. Jeśli nie wiesz jak analizować wykresy obejrzyj nasz darmowy kurs analizy technicznej. Jeśli chciałbyś przeczytać o innych sposobach analizowania wykresów to zajrzyj na nasze podstrony: analiza harmoniczna, overbalance, ichimoku, price action.

Lubisz nasze publikacje? Polub nasz fanpage

Jeżeli jesteś zadowolony z tego co robimy, możesz się nam odwdzięczyć dając like'a.

Zamknij

Koszyk