• Odbierz prezent
Instrument Zmiana Kurs Czas Cena otwarcia Cena max. Cena min.
COCA-COLA 0% 51.92 05.08 21:59 51.92 52.61 51.39 Kup Sprzedaj
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/KO/

Co to jest Coca-Cola

Coca –Cola to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkowaniem, dystrybucją i sprzedażą napojów bezalkoholowych nieprzerwanie od 1950 roku. Spółka notowana jest na Wall Street i wchodzi w skład takich indeksów jak S&P500 oraz Down Jones. Siedziba Coca-Coli znajduje się w Atlancie w stanie Georgia. Chodź niektórzy mogą sądzić, że Coca-Cola produkuje tylko charakterystyczny napój gazowany o znanym wszystkim smaku to warto wspomnieć, że do produktów tej firmy zaliczają się także: Fanta, Sprite, Kinley Tonic, sok Cappy, Burn, Powerade. Ciekawostką jest, że za dystrybucją jednej ze znanych wód mineralnych w Polsce – Kropla Beskidu – również stoi wielki koncern z Ameryki. Obecnie kapitalizacja spółki Coca-Cola wynosi nieco ponad 180 miliardów dolarów.

Gdzie kupić akcje Coca-Cola

Jeśli chciałbyś kupić bezpośrednio akcje firmy Coca-Cola to konieczne jest, abyś posiadał konto u amerykańskiego maklera. W Polsce, również możesz zarobić handlując w oparciu o notowania tej spółki na instrumentach pochodnych CFD(tz. kontrakty różniczkowe). Dzięki instrumentowi CFD nie musisz posiadać pełnej kwoty na pokrycie całej transakcji, ponieważ CFD opiera się na dźwigni finansowej. Przed otwarciem pozycji zapoznaj się z aktualnymi notowaniami spółki Coca-Cola.

Nie wiesz jak wprzyszłości ukształtuje się wykres spółki Coca-Cola? Przejdź nasz bezpłatny kurs analizy technicznej, która na podstawie znanych nam hisotrycznych danych prognozuje przyszłe zmiany cenowe. 

Lubisz nasze publikacje? Polub nasz fanpage

Jeżeli jesteś zadowolony z tego co robimy, możesz się nam odwdzięczyć dając like'a.

Zamknij

Koszyk