• Odbierz prezent
Instrument Zmiana Kurs Czas Cena otwarcia Cena max. Cena min.
BOEING 0% 120.99 20.05 21:59 120.99 128.2 116.87
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BA/

Co to jest Boeing

Boeing to amerykański koncern zajmujący się projektowaniem, produkowaniem i sprzedażą samolotów, helikopterów, satelit oraz rakiet. Boeing jest największym na świecie koncernem lotniczym, który nie tylko zapewnia różne typy samolotów i śmigłowców dla użytku ludności cywilnej, ale produkuje także sprzęt zbrojeniowy, zespoły i podzespoły do rakiet nośnych, sztucznych satelitów oraz statków kosmicznych.

Gdzie notowane są akcje spółki Boeing

Boeing jest spółką, której akcje notowane są na Nowojorskiej Giełdzie NYSE nieprzerwanie od 1934 roku. Koncern Boeing znajduje się na liście 30 największych spółek, które wchodzą w skład indeksu Dow Jones. Kapitalizacja Boeinga obecnie oscyluje w granicach 210 miliardów dolarów. Jeśli chcesz zobaczyć notowania Boeinga online na żywo kliknij tutaj.

Jak kupić akcje Boeinga w Polsce

Boeing to spółka amerykańska co oznacza, że na akcjach tego koncernu bezpośrednio można handlować tylko w domach maklerskich regulowanych w Stanach Zjednoczonych. W Polsce inwestować możesz handlując na instrumentach pochodnych takich jak CFD, czyli kontrakty różnicowe. CFD pozwala handlować na akcjach w taki sposób, że nie musisz posiadać kapitału na zabezpieczenie całej pozycji, ponieważ CFD oparte jest na dźwigni finansowej.

Czy warto kupować akcje Boeinga

Podstawą inwestowania na rynkach finansowych jest dobra analiza wykresów spółki. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak przewidzieć kurs akcji w przyszłości koniecznie obejrzyj nasz darmowy kurs analizy technicznej. Pamiętaj, aby podeprzeć swoją analizę wykresu informacjami fundamentalnymi, które zwiększą Twoją efektywność na rynku. Zapoznaj się także z następującymi sposobami analizowania wykresów: analiza harmoniczna, overbalance, ichimoku, price action.

Lubisz nasze publikacje? Polub nasz fanpage

Jeżeli jesteś zadowolony z tego co robimy, możesz się nam odwdzięczyć dając like'a.

Zamknij

Koszyk