• Odbierz prezent
Instrument Zmiana Kurs Czas Cena otwarcia Cena max. Cena min.
BERKSHIRE HATHAWAY 0% 343.58 21:59 343.58 347.51 341.58
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BRK.B/

Co to jest Berkshire Hathaway

Berkshire Hathaway to amerykańskie przedsiębiorstwo prowadzone przez Warrena Buffetta zajmujące się nadzorowaniem i zarządzaniem licznymi spółkami oraz udzielaniem ubezpieczeń. Siedziba Berkshire Hathaway znajduje się w Omaha, w stanie Nebraska.

Jakie spółki są własnością Berkshire Hathaway

Berkshire Hathaway jest właścicielem GEICO, Dairy Queen, BNSF Railway, Lubrizol, Fruit of the Loom, Helzberg Diamonds, Long & Foster, FlightSafety International, Pampered Chef, and NetJets. Posiada również udziały w takich spółkach jak Pilot Flying J (około 38% udziałów), Kraft Heinz Company (około 27% udziałów), American Express (około 17% udziałów), Wells Fargo (około 9,9% udziałów), Coca-cola (około 9% udziałów) oraz Apple (około 5% udziałów).

Gdzie kupić akcje Berkshire Hathaway

Berkshire Hathaway notowane są na Nowojorskiej Giełdzie NYSE. Konto u jednego z amerykańskich maklerów jest potrzebne, aby bezpośrednio zakupić akcje tej spółki. Na rynku Polskim możliwe jest inwestowanie w oparciu o notowania Berkshire Hathaway dzięki instrumentom pochodnym takim jak CFD. CFD to inaczej kontrakty różnicowe, które opierają się na dźwigni finansowej. Przed otwarciem pozycji zapoznaj się z notowaniami spółki Berkshire Hathaway online na żywo. Znajdziesz je na górze strony.

Czy inwestycja w Berkshire Hathaway przyniesie zysk

To czy inwestycja, której dokonałeś będzie zyskowna głównie zależy od Twojej analizy. Możesz dokonać analizy technicznej, która polega na analizowaniu wykresu notowań spółki. Chcesz poszerzyć swoje zdolności analityczne? Pomoże Ci w tym nasz darmowy kurs analizy technicznej. Warto również zwrócić uwagę na analizę fundamentalną i połączyć ją z analizą techniczną. Przeczytaj także o analizie harmonicznej, overbalance, ichimoku oraz price action.

Lubisz nasze publikacje? Polub nasz fanpage

Jeżeli jesteś zadowolony z tego co robimy, możesz się nam odwdzięczyć dając like'a.

Zamknij

Koszyk